Alte știri din fotbal
Berea mai ieftină decât înghețata Dinamovista! Cât a costat un pahar pe stadion la Dinamo - Craiova + Comparație cu alte evenimente
0
Dan Șucu pregătește al treilea transfer pe axa Genoa - Rapid: vine înlocuitorul lui Borza
0
Sepsi - U Cluj, „acasă” pentru ambele echipe! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Filipe Coelho, la conferință: „A fost un meci important ca să dăm ritm altor jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Scrisoarea pe care Infantino le-a trimis-o argentinienilor i-a scandalizat pe englezi!
0
Unde a fost surprins Lionel Messi, la o săptămână după finala Campionatului Mondial
0
Suma impresionantă pe care Bruno Fernandes o câștigă în afara terenului » Aproape și-a dublat salariul!
0
Moment de groază în MLS! Un jucător de la Miami, transportat la spital în stare de inconștiență
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
Penalty foarte usor dat pentru consonari, apoi Istvan este arogant din cale afara cu el nu poate discuta nimeni ca ia imediat cartonas zici ca e extraterestru adevarul ca enerveaza pe toata lumea
Sapunaru e un golan. Nu stiu de ce "Miță" Iosif si suporterii Rapidului il tolereaza in functia de capitan.
Perfect adevarat! Kovaci isi “facuse datoria” si egalase din penalty, dar Sapunaru l-a enervat foarte tare. Il putea elimina acolo, fara probleme. De altfel, a avut un impuls sa-i arate al doilea galben imediat dupa primul, s-a abtinut, dar nu l-a iertat la faza penalty-ului din ultimul minut. Cat despre penalty-ul rapidistilor doar “un arbitru de clasa mondiala” poate fluiera asa ceva ... . Daca era invers, va dati seama ce era pe-aici .... . Emisiunea lui *** de dupa meci s-a terminat foarte repede, omul era distrus ca nu gaseste motive sa conteste victoria Stelei.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Poate ...
***,*** ,*** ! ***.*** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar Kovaci trebuia sa intrerupa meciul prin minutul 1. A tolerat scandari rasiste tot meciul fara sa faca nimic. Cam asta e tara. Tolereaza apucaturi medievale, apoi intra prin telefoane... Extraordinar!
Pana la capat cu nimeni n-ar trebui s-o scoata arbitrii romani. Unde e rusinea? Nenea ala a facut CFR-ul campioana an dupa an. Peste 10 ani il vedem si p-ala director pe undeva.
SAPUNARU a uitat ca Arbitrii au si inregistrare cu tot ce au vorbit.Eventual cu tot ce le-au spus jucătorii cand s-au apropiat de ei.
Bravo Kovacs, Respect + Până la urmă trebuie să existe o limită. Cât tupeu să ai tu ca jucător să minți așa pe față? Credea că arbitrul nu va reacționa dar surpriză, acum Săpunaru e în mare ***@t. Și și-a mai și compromis imaginea publică. Acum ar fi pasibil de amendă, cam cum a pățit Bellingham în Germania
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Putea să-l elimine pe Sapunaru ,dar l-a iertat de al doilea galben.Vad ca cei de la Rapid nu zic si asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.