Alte știri din fotbal
Daniel Pancu, despre momentul eliminării: „Poate nu cunosc bine regulamentele” + „Nu voi lua niciodată pastile”
0
Andrei Nicolescu a răbufnit după victoria cu Rapid: „Ne-au făcut «muci», ăsta e cuvântul”
0
Victor Angelescu le reproșează un singur lucru jucătorilor și comentează ieșirea nervoasă a lui Pancu
0
Derby cu de toate în Giulești! Totul despre eliminarea lui Pancu, Negoiță în altă lojă decât Dinamo și Dan Petrescu lângă Hagi
1
Știri din fotbal internațional
Sorescu l-a salvat pe Rădoi în prima etapă cu o execuție în stilul lui Cristiano Ronaldo
6
Nou-venitul la Inter i-a adus victoria lui Cristi Chivu în ultimul amical al verii
0
Debut de coșmar pentru Kevin Ciubotaru la noua echipă
0
Djed Spence, oficial la Inter: „Exact asta veți vedea din partea mea”
0
Lifestyle
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Anamaria a aflat decizia judecătorilor în procesul cu superstarul Luka Doncic: ce se întâmplă cu cele 50 de milioane de dolari
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
7
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Motorina standard se ieftinește cu 68 de bani pe litru de la ora 24.00, în ...
Libertatea
Care sunt șansele ca R. Moldova să renunțe la independență pentru a intra ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cod roșu de incendii în Caraș-Severin: 300 de hectare mistuite de flăcări, ...
Libertatea
Ooofff,ooofff știi proverbul ăla cu" nu-i treaba magarului de unde beau oile apă???...!!
In primul rand, daca te dai fan UTA, ce treaba ai tu cu dinamovistii ori rapidistii? Hai, sa zicem, cu aia de la Rapid mai inteleg, dupa ce au afisat banner-ul ala... dar in rest? De aici se vede ca tu de fapt nu tii cu UTA, ci cu fcfcsb. Gigistii nu ii botez eu, ca nu sunt creatia mea. Ei exista si sunt sustinatori ai ciobanului, aplaudacii lui cand se urca pe Maybach. Nu poti sa ma contrazici, ca nu ai cum. Stelistii sunt aia care inteleg isotira, traditia si valorile clubului Steaua, care joaca in Ghencea.
hahah, baaa ***, intre Badea si Dinamo Bucuresti exista un acord, la fel cum exista si intre CS Dinamo si echipa de fotbal, ca altfel Dinamo trebuia sa isi schimbe numele si sa isi faca alta emblema. Ce tot zici ba de echipa lui Badea? Ala si-a facut echipa aia dintr-o ambitie ca sa franeze demolarea stadionului Dinamo, pentru ca nu a primit dreptul sa aiba spatii comerciale pe noul stadion... ***! Echipa aia o sa dispara la fel cum a aparut, iar intre CS Dinamo si FC Dinamo nu e razboi, din contra. Fanii merg impreuna si la fotbal si la handbal (unde dominam campionatul de nu mai stiu cati ani) si la baschet, etc. ran-dumb, ***, nu mai spama, ia-te cu Mustata de mana si du-te tare!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai, tu deja i-ai cam botezat pe toti cei care le baga bete-n roate dinamovistilor, deveniti peste noapte rapidisti si asta dupa ce au fost vreo 5 ani, RadioErevsnisti, cu apelativu' de "Gigisti", in timp ce pe tine te deranjeaza numele de "florian sau veres" !? :((( Te rog sa cantaresti cu aceeasi unitate de masura, cele 2 situatii, foarte asemanatoare !! ;)))
ha ha ha. care dinamo bah? aia din liga a 4-a a lui badea care detine palamresul sau aia din liga a 3-a a cs-ului? vitanul tau barzesti traieste umilinte inumane si fix acum cand Steaua din liga 1 este campioana ai aparut tu. de asta spun toti ca aveti ***. cum bah sa faci asta fix acum cand Steaua este campioana si vitanul tau barzesti in cea mai mare umilinta din istoria ei. cand ati retrogradat ati fost pe loc de baraj,acum sunteti pe loc diretct retrogradabil.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ran-dumb, UEFA nu spune nimic, umilitule. Ei doar afiseaza pe site ceea ce primesc de la Federatiile nationale. In curand, dupa ce se vor da decizii definitive in toate procesele care inca mai au termene (palmares pe bucata '98-2003, prejudicii create de cioban celor de la CSA), FRF ii va notifica iar cei de la UEFA vor actualiza pe site si va scrie clar si acolo, CSA Steaua.
Pana si dinamovistul Olaru a spus in conferinta de presa dinaintea meciului ca si daca castiga berceni-popesti meciul, campionatul inca nu e jucat. Umilitule. Hai schimba contul pe flashgordon obezule virgin, ca iar iti iei ban o saptamana si nu mai iesi de sub patul lui tac-tu. :)))) Nu exista Steaua in Liga 1, legea e clara. E la fel de simplu ca la semafor. Pe verde treci, pe rosu stai. Doar pentru repetentii de nivelul tau e complicat.
Da, Cristi. Dacã bateti, nu se joacã titlul. Dacã nu, titlul e jucat !
Da, Cristi. Dacã bateti, nu se joacã titlul. Dacã nu, titlul e jucat !
Pe site la UEFA apare in clasamentul cluburilor FCSB cu 10,500 Puncte pe locul 142. Bun loc, mai bun decat al CSA. Dar scrie FCSB. Si e sigla aia superba cu fulgul ala galben.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.