Alte știri din fotbal
Victor Angelescu a vorbit despre acțiunile sale după investiția lui Dan Șucu la Rapid: „Pentru mine este irelevant”
0
Iată toate echipele calificate în grupele Cupei României Betano! Dramă în prelungiri în Ghencea
17
Transferuri de noaptea minții la CFR Cluj » Incredibil cine ajunge în insolvență în Gruia! Rămâne Șumudică?
3
Străinul anunțat peste noapte șef în Superliga își expune planurile: „Nu vreau să cumpăr clubul. Rolul meu aici este altul”
9
Știri din fotbal internațional
12 meciuri în play-off-ul Europa League. Salzburg, ținută în șah în Suedia
0
Israelienii, blocați pe aeroport în București, după duelul din Giulești
0
Investiție de 220 de milioane de euro anunțată de clubul din Premier League: „De talie mondială”
2
Universitatea Craiova - Ararat Armenia » ȘOC în Bănie! Ararat-Armenia deschide scorul
22
Lifestyle
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
12
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
26
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Valoarea de referință pentru salariile bugetarilor scade la 4.000 de lei. ...
Libertatea
De la un sat uitat de lume din Botoșani la marile gale de K1. Povestea ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Înalta Curte, ultima șansă pentru Theodor Nicolescu să-și ia înapoi șpaga ...
Libertatea
Dacă stă și se bălăcărește prin studiorile TV când să mai citească și regulamentele frf ? Vorba românului, ”dacă tăcea ... ” !
esti din turma lui jiji; ,adica ....oaie! cand FCSB a pierdut campionatul in fata viitorului lui hagi. tot acest regulament era! atunci ce sa vezi era" corespunzator"...greata ,scarba ....
Numai prostii scriu jurnaliștii noștri sportivi. Nu numărul de puncte acumulat la sfârșitul sezonului regulat este al doilea criteriu ci locul ocupat, așa că toate celelalte criterii sunt inventate. Se pricep mai bine la cine s-a culcat cu cine și la invenții de senzații tari. Rușine!! Mare rușine! În plus pentru titlul de campioană mai este un criteriu despre care bravii noștri „cronicari” habar n-au.
Vorbeste si nea Ion ca e si el om. U esti o oaie care nu intelege nimic, ai si tupeu sa-l faci pe Shumi cioban :)) Vezi de parnaiasii tai
Asta arata cat de incompetenti sunt cei care fac astfel de regulamente . Niste *** functionali pai daca criteriu principal este clasarea in sezon restu ce rost mai au? Cum se va ajunge in situatia sa conteze meciurile directe? Penibili fara minte nu are logica un astfel de regulament are dreptate Sumi.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Halucinant!!! Din toate reactiile lui Sumudica dupa egalul cu CFR Cluj reiese limpede ca-i pare rau ca n-a luat bataie! Iar dialogul lui cu Gigi Becali este de noaptea mintii; omul a inteles evident c-a fost pacalit... si moare de ciuda, desi e prea tarziu acum:))) Altfel, din felul in care el, antrenor fiind, se balacareste ca pe ulita cu un patron de club de fotbal ne provoaca noua, iubitorilor de fotbal de pe margine, o dilema: care dintre ei e ciobanul nascut si crescut la periferia Bucurestiului si care dintre ei se pretinde nascut si trait in Piata Romana?!? Mai departe, daca lui Sucu nu-i arde obrazul de rusine pentru felul in care antrenorul lui ii reprezinta echipa, imaginea, clubul si afacerile, e doar problema lui... sa-i fie de bine:) Cat priveste regulamentul, pe care nu-l cunoaste, e tipic pentru Sumudica... sau epic... luati-o cum doriti dvs! Ca tot aia e...:)))
"omenoși gen Botoșani"???? ești găină? :))
Exact cum ziceam. Dacă sunt cooperative, șansele de a influența decisiv sunt mai mici, odată cu înjumătățirea punctelor. Iar șansele de a avea un campionat curat cresc simțitor.
mai omule,ce naiba este asa de greu de inteles ca astea sunt regulile? culmea este ca aproape s-a intamplat ce spui tu intr-un sezon,nu ne-a batut niciodata cfr,a fost praf in playoff si a avut noroc ca a avut avantajul sezonului regulat. dar repet,daca astea sunt regulile. crezi ca mie mi-a conventi sezonul trecut ca nu au retrogradat direct ultimele 4 cum este normal si sa incepem cu un campionat de 14 echipe cate ne permitem? crezi ca imi convine ca s-au injumatatit punctele? dar astea sunt regulile care au fost acceptate de toti la inceputul campionatului. sau ce-i asa de greu de inteles? chiar nu inteleg ce vrei?
E ușor , fcsbistule , să faci atâtea puncte diferență când sunt adunate și punctele cu omenoși gen Botoșani , Farul , Sepsi etc. Normal că respectivele puncte fac diferența . Este ușor pentru unii să plece cu minim 18 puncte avans în 30 de meciuri comparativ cu restul echipelor .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.