Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
iosziv e ghay. evident. adika happy, pt cenzori
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
A zis ca nu intelegi , a fost o metafora :))))))))))))Prostovanul a comis-o si o da la intors:))))))
"Tu, DDB, ce ai făcut? Ai băgat echipa în insolvență, dar ți-ai bătut joc de 20 de familii!Tu, DDB, ce ai făcut? Ai băgat echipa în insolvență, dar ți-ai bătut joc de 20 de familii!" Da Lupule..ei au dus echipa acolo. Nu Negoita, Cortacero si restul *** care se cred "oameni de afaceri"
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lupu isi schimba parul,dar naravul ba...! Mai deziluzionanta a fost infrangerea baietilor la handbal,in ritmul asta mai bine NU ne prezentam in HCL,vor rade toti de noi...!
Lupule ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dacă Lupu e bețiv... ajunge și el prim ministru?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O fi Lupu betiv (habar n-am), dar a doua zi ii trece. Pe cand acei fani rămân proști până la ... final!!
O le pra de om,dupa ce l-au dat afara de la F.C de incompetent ce era acum s-a lipit la C.S unde-i picura in ureche comandantul clubului ideea infintarii unei echipe de fotbal in Liga a4a, pe modelul CSA,cu el intr-o functie importanta bineinteles.
Ne uitam la Dinamo ca la telenovela. Zi de zi cate un nou episod, desi toata lumea stie cum se termina.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.