Alte știri din fotbal
Veteranul lui FC Argeș a reacționat după thriller-ul cu Rapid: „Ne lasă un gust amar”
0
Singurul jucător de la Rapid care i-a impresionat pe Săpunaru și Ilie Dumitrescu: „O să mă repet de zeci de mii de ori”
0
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Fraiere, la 15 £ esarfa intrau fiecare cu bilet și în plus.Si-s lire sterline, nu lei românești.Dar ce știe țăranul ce-i șofranul!
Ai dreptul în tara asta să îți cumperi bilet și să îl folosești. Cine a mai pomenit sa îngrădești libertatea de a participa pe un stadion de fotbal. Ați pus plasa la sud că vi se fura mingiile atunci când se încălzește echipa oaspete înainte de meci. Cine vi le fura, niste copii, de la peluza copiiilor? Halal organizare pe Giulești, halal club Rapid ce a ajuns. In restul stadionului cereți bani pe bilet până și bebelușilor. Aici de ce nu aplicați aceeași regulă? Haotică organizare. De când sunt rapidist nu am mai pomenit ca rapidiștilor sa le fie interzis să își cumpere bilet pe stadionul Giulești!
Asa este 15 lire esarfa sau nu vezi meciu =))))))
Plătesc unul și întra 100 pe același bilet!
Inteleapta masura. Mai oameni buni, pe vremea adolescentei, tineretei mele, la cuplaje era invadata si pista de atletism de suporteri. Si nu se intampla nimic deosebit, ca ar fi fost tragedii teribile. Azi, binecrescutii vor sa fie huligani liberi .
Excelenta idee si rapidistii adevarati o apreciaza !
Bravo Rapid, o initiativa care ar trebui sa fie luata de toate cluburile. Galeriile ar trebui sa sustina draperii si perdele, nu sa dea cu petarde si fumigene, obiceiuri de ***. In rest, la meci ar trebui sa vina spectatori care sa se comporte civilizat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Stimati originali, locul votru nu e in peluza aia, dar daca nu va place peluza altfel, eu unul v-as invita sa mergeti la o bere. Hai sa promovam sportul si intre copii, fara scandal, fara prea multe injurii (fara nu s-ar mai numi fotbal) etc. Sau, daca va doriti sa mergeti la meci, puteti oricand sta la a 2a.
Suporterii care plâng, ultrasii ăștia, plătesc bilet?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.