Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
1
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Sabin Ilie crede că FCSB n-are nicio șansă cu Fenerbahce: „Nu o văd prea bine! Trece printr-o criză cu care nu s-a mai confruntat în ultimii 10 ani”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
***-va,***-va dar,nu va insultati ca de,sangele apa nu se face,ai br.........
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eu nu mai inteleg nimic! Credeam ca patronul la Steaua e Geambali sau cum ii zice, iar antrenor e Dica Nicolae, zis si "Du-te Dica Du-te"! E, acum stire senzationala, cica nu, patron e Becali George, antrenor e Becali George! Eu nu stiu ce sa mai cred! Chiar nu se poate! Credeam ca Becali George asta e doar un fan inrait care nu se prea pricepe la fotbal si e singurul fan care-si da cu parerea la TV, pentru ca ziaristii-jurnalistii nu au alte numere de telefon de la alti fani! O asemenea stire te bulverseaza si chiar nu intelegeam de ce nu mai castigam Liga Campionilor in fiecare an! Pai o sa ajungem sa ne bata echipe din Luxemburg daca se continua asa bai baieti!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nenea jurnalistul, voi nu folositi expresia .cuplu de fundasi centrali ?
Știți cum e povestioara asta tâmpă cu "jambazi" ăsta și cu unchiu' jiji ? ...Precum grozăvia aia grotescă cu bianca & slav & bote & adi !...Rămâne să aflăm în curând ( sper) , cine cu cine rămâne gravid (ă) !...Beah !...:)))))
geambazi e...varf la fecesebe? eu stiam ca e ....***(as)..:)) si face *** cu ***..:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
”va ceda acțiunile peste un an, doi sau trei, când vreau eu” !! asa arata un mafiot !! (citez din clasici !!)
Sa încins tarata in ei?ii calmează Gigi
asa scrie un manager de raion din cora , '' seminte su sare ''
*și ciumetele
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.