Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Bine macar ca recunoasteti .
Chiar nu ştiu de unde au plecat toate lucrurile astea" (Gigi Becali, patron Steaua) Bezmeticul asta nici nu realizeaza ca de fiecare data cand pomeneste Rapidul el incita la ura si rasism. De fiecare data, fara exceptie.
din tine nu dispare rasismul nici daca te freaca mata cu dero
LA CE SA TE ASTEPTI DE LA ALTE POPOARE CIND ROMANII ADEVARATI CIRCULA PRIN LUME,SI SUNT JIGNITI GRATUIT, IAR GUVERNANTII NOSTRII TAC SI STAU APLECATI ,CIND NISTE PLOSNITE CA SAFTA ,MEME ,BECALI..ETC INSTIGA LA RASISM ?.IAR CEL NUMIT BRICHETA NU VEDE CIND UN JUCATOR ESTE LOVIT DE SUPORTERI DEZAXATI..ACEST CLUB MERITA PE DEPLIN CEL PUTIN RETROGRADAT , IAR CE-I VINOVATI ,PUSCARIA...AMENDA ASTA ESTE BATAIE DE JOC. ALTFEL.. SUNTEM TOTI CA EI
Mă, tu de ce nu poți înțelege ceva ce este forte simplu de înțeles și care ți-am și explicat mai jos, voi puteți fi albi ca varul, tot așa vi se va spune..... țiganii......așa vi s-a pus ștampila din trecut, defapt de cînd v-ați născut ! : ))
Din pacate e lucru bine stiut faptul ca parte din romani sunt un pic "dezorientati", dar ca pana-ntr-atat incat sa-ti negi movul gingiilor cu oglinda-n mana n-ash fi crezut... Anul trecut in toamna pe Nat. Arena la Steaua - Rapid m-a invitat la meci un amic stelist chiar in peluza galeriei stelei - am ramas shocat - toti "brunetii" racneau catre peluza opusa "uueee la tzigani"...
Deshi sunt sceptic, daca profetzia-ti se va adeveri, cate commenturi prognozezi ca vei aduna pana atunci?!
La fel !
Tot ce se poate... P-asta ati inventat-o drept replica puerila de curtea scolii atunci cand nu aveazti ce raspunde la acuzele legate de trecutul vostru... Insa de un lucru te asigur - asha cum de aproape o suta de ani am trecut prin toate regimurile, peste doua generatii, cu sau fara stampila noi vom continua sa fim! Voi?
Eu cred că ștampila asta nu o mai scoateți niciodată, nici cu FIFA sau UEFA ! :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.