Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
0
Transformare totală! Se joacă fotbal pe „Velodromul Dinamo” » „Groapa de gunoi și cioburi” și-a schimbat complet utilitatea și poate găzdui meciuri
0
Clauza actualizată pe care Dinamo vrea să i-o seteze lui Nikita Stoinov
2
Florin Lovin, victima „Schemei 1.800”! Ce mesaje au primit apropiații și cum a reacționat fostul internațional: „Ca la balamuc!”
0
Știri din fotbal internațional
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Situație halucinantă în Serie A » Fostul căpitan deja s-a despărțit de colegi, dar președintele refuză transferul!
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
0
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
Incearca CAFEAUA noastra GRATIS: whatiscoffee . org
Pot sa ramana si mai putine, Spectatori , telespectatori si jucatori la pariurile sportive vor fi destui ca sa intretina "fenomenul fotbal"si fauna de finantatori, impresari, arbitri, comentatori, diriguitori (Liga si FRF).
pe planeta cosmos sau in lumea alpilinia :))))
Daca s-ar aplica legile statului si regulamentele fotbalistice am mai avea doar doua echipe in Liga I: CFR Cluj si Vaslui.
Daca nu ma insel, aceasta stire se repeta de vreo 3 ani!
Semidoctul asta de Dragomir, impreuna cu" cretinul profund " de Becali , cu Iancu , Borcea, Busca ( Walter ) si inca cativa au distrus fotbalul romanesc , care nu mai are nimic in comun cu notiunea de sport, cinste , fair paly, etc. ! A devenit o afacere a famililor catorva indivizi care sfideaza o tara intreaga ! Poate le-o fi venit randul si la astia...
Atunci hai sa dea licență pe mita cum a luat Dinamo anul asta la toata lumea si apoi sa stea jucătorii neplătiți . Sandu și Corleone știu ca nu mai pot da licență pe mita la nesfârșit și ca faliții nu mai au loc sa joace în prima liga doar pe mituirea dosarului de licențiere .
si ce daca?
taci ma cretinule............ de pe urma prostilor ca tine fac bani casele de pariuri! acum bravezi dar in viitorul apropiat daca o sa fie mai putine echipe o sa incepi sa plangi p-aici.......zdreanto
Este OK fotbalul va avea calitate mai buna, liga a doua va fi mai tare, si aia at trebui redusa de fapt. Sa reziste cine poate, cine e serios, cine intradevar se pricepe la management. CFR a propus asta parca acum citiva ani............. dar cine se teme de sistemul asta cu play-off?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.