Alte știri din fotbal
Sepsi a spulberat-o pe Bihor » Scor de neimaginat în Voluntari - Chindia: clasamentul din play-off
6
„Domnule Lucescu, sunt președintele lui Beșiktaș!” » Apelul care a șocat Turcia
0
Jurnal GSP. Drumul spre Mondial începe pe Podul Prieteniei! Pas cu pas, la ce să te aștepți pe ruta București - Istanbul: cratere la vecini, haos la vamă, migrene la intrarea în Turcia
0
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Vallecano: Andrei Rațiu e titular pe Camp Nou!
0
Gestul președintelui Marotta pentru Cristi Chivu » Ciro Ferrara trage un semnal de alarmă
0
„Părinții mei nu au sunat niciodată antrenorii!” » La 17 ani, cel mai căutat fotbalist din Serbia dezvăluie secretul succesului
0
Pep Guardiola, fără un titular important la finala Cupei Ligii Angliei contra lui Arsenal
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
12
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Scriitorii români, întrebați despre folosirea AI în literatură. „E ca și ...
Libertatea
la dinamo nu vor fi puscariasi in conducere ...ca la fcsb,iar mai postac ca tine ,nu e nimeni pe aici! noroc ca nu ti dau astia IP ul ca ne ar inebuni conturile tale
Da da, borcea are casa plina de trofee, a fost mare sportiv. Domnilor, ura ghenciștilor de pretutindeni iese la iveala pe zi ce trece. Eu inteleg ca sunt tare ofticati pentru ca steaua lor e in județ, dar FC Dinamo București inca e in A, mai are pana pățește rușinea ghencistă. Abia atunci frf, lpf si presa ghencistă vor recunoaste oficial ca steaua are 14 ani lipsa la inventar. Pana atunci, fie vreme buna, fie vreme rea, Dinamo e in A si tinem cu ea ! Forza Dinamo.
Craiova a fost preluata de China Petroleum ....si Dinamo ....se uita la nea Cristi ca salvator ....poate tanti Pelinel sa devina prima doamna a Quatarului si atunci nea Cristi sa fie administratorul clubului
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu daca borcea mai are nervi sa o ia de la capat dar cineva trebuie sa preia Dinamo,ca e suporter al echipei sau nu important e sa aiba bani multi de bagat acolo,sa priveasca preluarea clubului ca pe o afacere din care in timp sa-si scoata investitia si sa aiba profit.In traducere asta ar insemna ca Dinamo sa revina acolo sus sa se bata de la egal la egal cu FCSB si CFR daca nu mai vinde jucatori chiar cu Viitorul.Suporterilor cred ca le-a ajuns placa asta cu "caine pana la moarte" si scandari anti Steaua (cea din L4) ...Au ajuns la concluzia ca un patron trebuie sa aiba bani de transferuri,salarii etc Nu trebuie sa strige impotriva cuiva.Doar asa vor reveni in top,asta ar trebui sa se intample rapid,pana cand echipa nu se prabuseste in Play Out va fi mai greu s-o reconstruiesti dupa aia.Lui Becali chiar ii trebuie un rival,nu de traditie(caterinca ieftina) ci actual,concret...Prea s-a obraznicit.
*** Ăsta n-a scris nici măcar o literă într-o carte.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
si inca ceva,cum *** de iese asta asa de repede din parnaie? nu are peste 60 de ani deci pica treaba aia cu o treime,a mai fost condamnat in inca un proces,pai la cati ani a primit asta,nu are cum sa faca numai 4 ani din vreo 10 sau cat are. macar 6-7 ani tot trebuie sa faca. pana tunci se desfiinteaza dinamo.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
borcea daca nu mai vrea inca 10 ani de parnaie, sa stea departe de dinamo. dar da,el ar fi singurul care ar mai putea salva rinamo aka rusinea romaniei. fara borcea,badea and co. ,astazi nu mai exista dinamo si nici postacii *** care sa sutina dinamo pe gsp.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.