Alte știri din fotbal
Dinamo - Universitatea Craiova, derby pe Arena Națională » Echipele de start + Ultimele estimări privind asistența
16
Mormântul lui Ilie Balaci, vandalizat! „A venit poliţia criminalistică. Era sânge pe cruce”
1
Oficialii clubului s-au folosit de AI pentru a-l parodia pe Răzvan Burleanu: comparația cu Nicolae Ceaușescu
2
Turcii au numit fotbalistul de care se tem cel mai tare înaintea barajului cu România
0
Știri din fotbal internațional
Cu berea și trabucul la flash-interviu » Internaționalul a făcut spectacol după ce a promovat: „Sunt cine sunt”
0
A căzut recordul lui Leo Messi din Liga Campionilor!
0
Rosenior a identificat „cârtița” responsabilă de scurgerea informațiilor de la Chelsea
0
Starul lui Real Madrid s-a despărțit de iubita-fotomodel
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Taxa pe apă care va scumpi pastilele: Simona Cocoș avertizează că românii ...
Libertatea
Trump amenință cu distrugerea zăcământului iranian South Pars dacă ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Închisoare cu executare pentru un bărbat care „și-a făcut cadou” un iPhone ...
Libertatea
esti la pensie sau ai trecut la politie?
Precum Moflea ? :)))))))
Ce atmosfera pe Anfield inaintea meciului cu Man City .
Toti fanii vostri care pun botul la reconstructia fara bani adevarati au avut parinti comunisti fanatici precum Anghelache.
Ce prost e Shezarika alcolistul din jud. mures, maestrul de cazane .
Nu esti doar prost esti si semidoct.
Pai asa va fi, vaselina lui Mimi va fi distribuita fotalistilor stelisti pentru o imbinare frumoasa a utilului cu placutul
TOANTO ce tot ii tragi mai cu Anghelache..Nu avem noi treaba cu el dar ai tu...Nu vrei tu sa dispari de aici si sa te duci la articOlele despre armata??? Fostul mare sef de stat major al armatei doar ce a iesit din puscarie..Du-te si ia-i un interviu.. Armata p.ulii..HOTILOR,PUSCARIASILOR..Ati furat mancarea de la gura tzaranui stelist si a tziggan.ului stelist..HOTILOR!!!
Ce replica adevarata de taran :)) , cand ai fost ultima data la control ?
In 1944 toate babele de pe ulita purtau mitraliere, stiai asta ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.