Alte știri din fotbal
Ce etapă în Liga 2! » Două echipe în play-off după victorii en-fanfare. Azi se joacă ultimul meci
10
Marea problemă pe care ar putea să o aibă „finala de titlu” din acest sezon de Superliga » Alternativele sunt limitate
0
CFR Cluj a reușit imposibilul, căpitanul Mario Camora a descifrat reușita: „E o minune”
0
6 lucruri care nu s-au văzut la TV » Ce au strigat fanii veniți la Constanța după ce elevii lui „Pancone” și-au asigurat prezența în play-off!
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, victorie importantă în lupta pentru salvarea de la retrogradare din Arabia Saudită
0
Scandalul „Schlotterbeck”! » Iertat de eliminare în trei rânduri, fundașul Borussiei e revoltat: „Atunci mă apuc de șah”
0
Ce se va întâmpla dacă Iran boicotează Cupa Mondială 2026 » Cosmin Olăroiu ar putea fi marele beneficiar
0
Antrenorul lui Dan Șucu se înclină în fața lui Chivu: „Inter e pe drumul cel bun către un scudetto meritat”
0
Lifestyle
Sydney Sweeney, apariție incendiară la meciul din Europa! » Vedeta de la Hollywood a coborât pe gazon, a bătut un penalty și a celebrat ca Bruno Fernandes
0
Prezentă la Sanremo, strănepoata lui Lamborghini se plânge de „petrecerile bilaterale”: „M-am culcat la 4:30!”
4
Despărțirea momentului în Formula 1 » Pilotul părăsit de iubită: „Valorile noastre erau diferite”
1
Soția titularului de la FCSB, la prima apariție pe Arena Națională » Cum a fost surprinsă în tribune
2
Ce zboruri dus-întors București-Tel Aviv pot fi anulate după ce Israelul și ...
Libertatea
„Fiecare pilot avea un nume”. Culisele atacului israeliano-american asupra ...
Adevărul
Ovidiu Stângă a povestit cum e în Qatar, după bombardamentele de azi: „Nu ...
GSP SPECIAL
Nicolae al României, nepotul regelui Mihai: „E un context favorabil pentru ...
Libertatea
Bietu Lobont, isi ia rolul f in serios, chiar crede ca va fi un mare antrenor :)) ... ciudata naivitate, la un fost mare portar, care a castigat milioane la Ajax si AS Roma. Nu i-ar fi stat mai bine in banca lui, o viata izolata de lux, sau cel mult, antrenor de portari, ca la asta s-ar pricepe cel mai bine.
Aduce vreo trei sârbi la echipă.
Multe dintre probleme se trag de la lipsa de disciplina... prea multi jucatori romani se trag de sireturi cu directorul, cu patronii, cu galeria, lui Bergodi nu i s-a dat niciodata foarte multa autoritate si nici el nu era cine stie ce dur. Apoi o droaie de mercenari care vor doar sa se remarce pt transfer... si lucrurile au denaturat. Nu exista rezolvare pe termen scurt. Ar trebui adus antrenor, preferabil ceva strain, dat afara Niculae, galeria exclusa din treburile clubului, terminat cu discutiile despre arbitraje... Dar astea sunt povesti, nu sunt capabili la Rapid de asa ceva.
Nah, sezonul asta e complet ratat, trebuie sa aduca un antrenor cu experienta si sa inceapa pregatirea pentru viitorul sezon. Trebuie transferuri pentru linia de mijloc, pentru ca echipa nu are constructie, acolo e problema numarul 1, iar numarul 2 este linia de fund, unde bun este numai Iacob, ceilalti sunt fie prea batrani, fie nu sunt suficient de buni sa fie titulari. Mircea Rednic e disponibil, omul stie ce face si are si ochi pentru jucatori, si nici nu este Sucu suparat pe el ca n-are de ce. :) Daca nu, atunci trebuie adus un antrenor din afara gen Bernd Storck de la Sepsi. Si mai e nevoie de investitii daca e sa putem sa ne batem pentru titlu, e greu asa dupa doar 3 ani de la promvare. E frumos ca avem public si stadion, dar acum mai e de lucru. Oricum, sezonul asta n-a iesit nimic - ceasul rau, pisica neagra, etc. Asta e, move on peste chestia asta si sa ne facem o strategie in perspectiva.
krasniki vandut si adus stefanescu. mult mai bun si in plus castigi 1 loc non euro. hassani dat si el ca nu e de ce vrem noi
Eu tot cred ca e si vina lui Mutu pentru cum a pregatit echipa asta vara. Rapidul e cazut fizic plus ca e posibil sa mai fie si ceva intern. Dar sa ma ierte Dumnezeu, daca ramane ciudatul asta de Lobont, Rapid va ajunge sa se exprime pe teren asa cum o face el la interviuri si sigur o retrogradam.
Daca si kosovarii rad de Lobont :)))))
Are mai multe milioane pretenul tau terra.nova cel care a inventat bitcoin si are peste doua cartiere construite in Brasov. Lobont e mic copil.pe langa terra.nova
Pai nu e vina mea ca sta pe lângă fotbal doar ca sa stea departe de familie. Iar banii aia multi nu șterg ridicolul in care băltește. Mai bine își vedea de procesele cu fii-su' sau de acoperit tatuajele alea penibile.
Mercenarii astia "rapidisti" se cred si mari vedete ?! Afara cu ei !! :((((
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.