Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Care este adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Enes Sipovic, mesaj din Sarajevo înainte de SUA - Bosnia: „Toată țara e gata de o noapte memorabilă” + Verdict viral despre Lukic și ce afacere de lux și-a deschis
0
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Jurgen Klopp, gata să intre la negocieri pentru preluarea naționalei Germaniei! De ce depinde totul
0
Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Se „aprinde” meciul: vine primul gol
2
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La dinam0 toate sunt în continuă schimbare, un singur lucru rămâne același, bătuta de rigoare. Pt meciul cu Steaua, să vă pregătiți sacu !
MM daca nu se cearta cu cineva nu-i sanatos!! Omul asta cu asta se "hraneste"; cu cearta si urã!
A devenit ceva la moda pentru *** de la Ripnamo, care dupa fiecare umilinta traita la fiecare meci pe care acestia il "joaca" , sa-si caute "razboaie" cu Fcsb si prostimea lor, cei 300 de licurici aka,DîdîbiȘtii donatori cu pensiile parintilor si alocatiile copiilor, sa plece dupa fenta. Ce mai conteaza ca echipa lor e praf si muci la fiecare meci de peste 15 ani de zile, ca fraierul de MM a incercat sqa fie pacifist, tot ce conteaza pentru ei si SUFERINTA lor, este jihad cu FCSB. Buhaha:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tare mi-e frică că, dacă îl prinde Stoican, îi face cutia din carton la nivel regulamentar, să nu se întindă MM prea mult când hibernează în el. :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îl și îndeplinim o dată la 10 ani. :))
Țara are nevoie de ingineri, zise semidoctul din mine. În fotbal e mai simplu: mă iei, mă arunci în luptă, mă zbat, facem planul!
Parafrazand un semidoct: cum sa fii expert in fotbal daca nu esti expert? In nimic, mai putin fotbal. Tv aia se compromite cu asa experti. Mai e si oficial la o competitoare. Ce expert poate fi ? Impartial probabil. L-a adus de la otelul becali pt ca fusese arbitru si avea antene, ca argaseala, zota, etc. Cum sa fii general daca nu esti general
:)) atunci pentru soacra-mea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.