Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

Schimb-surpriză la Dinamo » Vine un român în locul lui Rivaldinho!

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 11:55

Perfect. Îl luăm și pe Albu și ne facem echipă alb-roșie.

Izabela Iuliana Nazare  •  12 Ianuarie 2018, 14:25

poate se va razgandi palici pana luni si va semna pentru ca nu vad pe altii sa se inghesuie la usa lui cu oferte mai bune.

Alexandru Cristea  •  12 Ianuarie 2018, 13:34

Doamne fereste!!!--de fapt si Vasile a infirmat acu dimineata acest schimb!!!--ce sa faca N. ROSU slabutul ala, la Dinamo!!??

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 13:30

Postat de mariuss72 pe 12 Ianuarie 2018, 12:06

L-au luat pe Nistor intre timp ;)

Asta-i de bine.

mariuss72  •  12 Ianuarie 2018, 12:06

Postat de cpt.ahab pe 12 Ianuarie 2018, 11:55

Perfect. Îl luăm și pe Albu și ne facem echipă alb-roșie.

L-au luat pe Nistor intre timp ;)

andyandrei2015  •  12 Ianuarie 2018, 12:00

Postat de cpt.ahab pe 12 Ianuarie 2018, 11:56

Și incă una care nu merită play-off-ul anul ăsta. Toate celelalte șase de deasupra sunt mai bune.

respect,bravo

cpt.ahab  •  12 Ianuarie 2018, 11:56

Postat de sibelius pe 12 Ianuarie 2018, 11:47

Dinamo a ajuns de la o echipa care 'an de an se bate la campionat" la una care se bate la play-off.

Și incă una care nu merită play-off-ul anul ăsta. Toate celelalte șase de deasupra sunt mai bune.

sibelius  •  12 Ianuarie 2018, 11:47

Postat de jack_the_stripper pe 12 Ianuarie 2018, 11:26

”o echipă cu tradiţie, care în fiecare an îşi doreşte să prindă play-off-ul.” Dorinta ca dorinta, dar ce ne facem cu putirinta?

Dinamo a ajuns de la o echipa care 'an de an se bate la campionat" la una care se bate la play-off.

Costel Pisleaga  •  12 Ianuarie 2018, 11:29

c sa faca dinamo cu nelut rosu ? nu ii are p p.petre , r.krausz si p l.manole care joaca sau pot sa joace p postul preafericitului nelut rosu si sant jucatori in forma !!! si sa nu uitam ca dinamo il mai are si p tircoveanu si p postul asta ii mai are si p dulca si neicutescu !!!

caine_din_tei  •  12 Ianuarie 2018, 11:31

Postat de jack_the_stripper pe 12 Ianuarie 2018, 11:26

”o echipă cu tradiţie, care în fiecare an îşi doreşte să prindă play-off-ul.” Dorinta ca dorinta, dar ce ne facem cu putirinta?

Cu putirinta va cam luam titlul din buzunar si plangeti. Va mai imbracam cu veste din cand in cand. Merge treaba.

«

1

2 »
«

»