Comentarii (41)

ray51  •  20 Iunie 2019, 06:23

Asta-i o suma ... modica. Taman buna pt salariile grase ale celor din administratia LPF.

caminero  •  19 Iunie 2019, 15:59
Postat de mr.ban pe 19 Iunie 2019, 11:28

Liga I Casa Pariurilor/Oroarea Marturiilor/Hai la noi in dulcea casa, /Unde punem fotbalul pe masa. Luptam, luptam, luptam si castigam/ Si toti banii sa-i pariem/Sarim pe ei pe mama lor/Si le luam banii copiilor. Hai cu egalarea/Noi si cu mizarea/Ai n-ai mingea tragi la poarta/Sa nu fie cota moarta. Si mai am un singur dor/Liga Campionilor/Romania-i 'cel' mai sus/Bag pariu si-apoi m-am dus.

România-i cea mai susă / Cîștigă cu cotă compusă / Și mai am un singur dor / La casa pariurilor / Să cîștig des și legal / Unu pauză, doi final! Ia mai mînați măăi, hăi hăăăăăăăăăi!

robotucigas  •  19 Iunie 2019, 13:46

Suporter sa nu mai fi! Cum sa mai crezi în fotbal când este condus de case de pariuri. Sa fim serioși! Gata cu fotbalul în România, se știe de la început cine-l ia. Oare că-ți bani își bagă în buzunare FRF sau LFP? Frate sa nu găsești sponsori calumea decât case de pariuri?

th3dog  •  19 Iunie 2019, 12:51

:))) ce nume de *** s-or f gandit mult?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

fcsbesteaua  •  19 Iunie 2019, 12:40
Postat de marcelclujnapoca pe 19 Iunie 2019, 11:30

....sa intre anul viitor 6 orase mari apoi veti vedea sponsori ...asa-.....doar ce se gaseste pe camp la clinceni si voluntari ....praf in ochi ...Liga 1 de 18 echipe !

In liga 1 joaca echipe de fotbal,nu orase!pt ce sa fie liga 18,daca si in alea 14 subt echipe cu probleme financiare!daca n-ai valoare,conditii si bani,n-ai ce cauta in liga 1,poti sa te numesti oricum!

steaua.libera  •  19 Iunie 2019, 11:53

Chiar ca Liga I e casa pariurilor. De a IIa nici nu mai amintim..

marcelclujnapoca  •  19 Iunie 2019, 11:30
Postat de marcelclujnapoca pe 19 Iunie 2019, 11:27

LIga 1 sa o faceti de 18 echipe + apoi ...sponsori ! treyiti+va si lasati play+blaturile

....sa intre anul viitor 6 orase mari apoi veti vedea sponsori ...asa-.....doar ce se gaseste pe camp la clinceni si voluntari ....praf in ochi ...Liga 1 de 18 echipe !

marcelclujnapoca  •  19 Iunie 2019, 11:27

LIga 1 sa o faceti de 18 echipe + apoi ...sponsori ! treyiti+va si lasati play+blaturile

mr.ban  •  19 Iunie 2019, 11:28

Liga I Casa Pariurilor/Oroarea Marturiilor/Hai la noi in dulcea casa, /Unde punem fotbalul pe masa. Luptam, luptam, luptam si castigam/ Si toti banii sa-i pariem/Sarim pe ei pe mama lor/Si le luam banii copiilor. Hai cu egalarea/Noi si cu mizarea/Ai n-ai mingea tragi la poarta/Sa nu fie cota moarta. Si mai am un singur dor/Liga Campionilor/Romania-i 'cel' mai sus/Bag pariu si-apoi m-am dus.

anastasiu  •  19 Iunie 2019, 11:14
Postat de cpt.ahab pe 19 Iunie 2019, 11:03

Pariurile sunt cea mai mare plagă pretutindeni în fotbalul mondial.

Da, si nu numai in fotbal!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5