Alte știri din fotbal
„Stâlpul” Goian crede că FCSB trebuie să renunțe URGENT la 3 titulari: „Nu mai e ce trebuie, iar de el nu mi-a plăcut niciodată!”
0
Ce decădere! Carlo Casap, dublul campion al României, a fost prezentat la noua echipă: „Bun venit!”
0
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
0
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Știri din fotbal internațional
Război, refugiu, promisiune » Povestea omului momentului în Liga Campionilor: „Fotbalul ne oferă mai mult decât ne-am fi așteptat”
0
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
1
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
ALTA POSIBILITATE PENTRU A SCAPA DE BECALI DIN MASS-MEDIA(BANII LUI SUNT BUNI PENTRU STEAUA,DOAR EL,AR TREBUI SA LIPSEASCA) NU EXISTA,DECAT PUSCARIA. TOTI STIM CA EL ESTE ANCHETAT DE PSEUDOJUSTITIARII DIN ROMANIA,PENTRU CA ARE GURA MARE SI II JIGNESTE PE TOTI. UITA CA SUNT MULTI OAMENI, CARE NU UITA SI NU IARTA,IAR ASTA II REZULTATU. BECALI NU INTRA LA PUSCARIE PENTRU CA II HOT,CI PENTRU CA ARE GURA MARE SI JIGNESTE. SINGURU LUCRU BUN CARE L-A FACUT,NE-A SPUS CAND O SA SCAPAM DE JUSTITIA CHIORULUI BETIV(MAI PE ROMANESTE,CAND INTRA TOTI PADUCHEI PDALCI LA PUSCARIE), DIN TOAMNA.
Bolovan ... eu in locul lui Becali imi faceam un numar special cu 99.., tarif de 100 de euro pe minut ... NA sunati-ma ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.