Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
În curând, va apare și Dumb 3.
Văd că a dispărut (subit) jurnalistul ăla. Sigur, l-a prins Tolontan!
Funny!
Vezi Doom 2.
Hahahahaha :))) Depinde de oferta! Voi alege echipa care ma doreste mai putin!
Scrie treaba asta undeva?! Vreau sa imi invat copilul sa scrie corect romaneste! Unde gasesc oficial aceste reguli? Conform celor publicate in Monitorul Oficial in 1993: "Se va reveni în grafia limbii române la utilizarea lui â în interiorul cuvintelor și a formei sunt (suntem, sunteți), în conformitate cu hotărârile adoptate de Academia Română înainte de 1948, consecință a unui îndelungat proces istoric."
De aia au dat faliment (pe hartie)? :)))
Nu sunt excepții, sunt corecte ambele variante scrise în mijlocul unui cuvânt.
Mi-am facut si eu cont si vad ca e acelasi si pentru digisport.ro si pentru prosport.ro. Acolo imi place ca exista o modalitate foarte interesanta sa vezi cine iti raspunde la mesaj si sa pastrezi o evidenta a comentariilor personale. plus ca nu exista atata cenzura idioata! Nu suport injuraturile si comentariile bolnave, dar moderatorii exagereaza rau de tot! ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Știi ce văd eu? ***(t)portul a început primul idolatria fecesebeului, e primul care a terminat-o. Așa o să se întâmple și cu GSP și cu Jijisport. :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.