Alte știri din fotbal
Edi Iordănescu numește 6 jucători-cheie ai României cu Turcia și spune cum ne calificăm: „Altfel va fi imposibil!”
0
Vasile Dîncu explică blocajul Stelei în Liga 2: „Situație aberantă! Becali, influență politică mai mare” » Patronul FCSB i-a dat replica dură
0
Revelația de la Dinamo! Urmează să debuteze la națională
1
Reacția suporterilor CFR-ului după incidentele de pe Cluj Arena: „Răspuns pentru ce s-a întâmplat în Gruia”
2
Știri din fotbal internațional
Vândut din Superliga, a spart gheața în campionat la noua echipă! Gol și assist
0
Cristi Chivu a aflat pedeapsa după meciul cu Atalanta » Comisia de Disciplină a făcut anunțul
0
Rafael Leao a întrecut măsura: AC Milan îl pune lista de transferuri! » Cât e clauza de reziliere a portughezului
0
Au apărut discuțiile din camera VAR, la faza care l-a înfuriat pe Chivu: „Există contact, îl chemăm?”
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
2
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
3
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Şeful contraterorismului din SUA demisionează și îl acuză pe Trump că ...
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Viena este cel mai mare „bârlog” european al serviciilor secrete rusești. ...
Libertatea
Dica tu nu poti sa vorbesti cu Becali. Tu poti primi doar ordine de la Becali ... Nu ai personalitate sa vorbesti de le egal la egal cu Becali
succes la locul doi si sezonul viitor fcsb-eilor
Ba astia de la gsp, cenzurati aproape orice cuvant, dar un username ca "***" nu-l banati. Bravo gsp, sunteti corecti ca Dragnea!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dica e naiv. Nici n-a inceput campionatul, poate nici nu va mai antrena FCSB iar el deja spune ca l-a schimbat la 60 de ani pe Becali :))))))
Domnule, cea mai mare avere a mea este că sunt prețuit de sexul opus! În seara aceasta este o adevărată luptă între șase topmodele pentru mine. Toate cu doctorat la primele zece universități din lume! O seară liniștită față de majoritatea:))
Domnule antrenor avem nevoie de un portughez si un italian pentru europa leangue nu puști ok si in prim11 trebuie băgat jucători buni ex:: sa nu ne mai încurca sa dam goluri frumoase bafta in continuare.
gsp ati facut un sondaj cu o intrebare care avea raspunsul inclus ! gg nu lasa pe nimeni sa-i conduca maybach-ul....nici macar pe lutu,dar pe dika !
Nu vor intra în grupele EL. Pe Dica nu-l prinde septembrie la FC FCSB.
Dica nu e naiv, el n-are caracter! A spus ca va pleca daca fcsb nu castiga campionatul.
CHIAR NU MAI AVETI DE FACUT ARTICOLE DECAT DESPREDOI nimici cu echipa pe centura,halal........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.