Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
PROPUN CA PE GSP.RO SA APARA STIRI DESPRE ECHIPELE DIN PLAY-OUT SI PE GSP2.RO STIRI DESPRE PLAY-OFF...tg mures..dinamo..astra..etc ( echipele astea mici si neimportante ).
ASTA TRE SA FIE CARUCIOR-RADOOM..EL NE AMENINTA CU SUTE DE CLONE SI NE DESFIINTEAZA.. NU S A PRINS NIMENI.. VALE? :))))))))))))0
Noi suntem un club mic , cam de nivelul celor de la BOTOSANI deci nu ne gandim la titlu , vrem ca la sfarsit sa ocupam locul 4 si suntem multumiti .
regtheblat manaleru pe cel al fcsbustului devotat fierului vechi.
ahahaha , crezi ca daca vine musmudica va face campioni ?
Corect, de aceea nu o bate Multescu pe Dinamo pe unde o prinde ! :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O STIRE DESPRE 2 ECHIPE DIN PLAY-OFF..PE PRIMA PAGINA PE CINE PNM INTERESEAZA?
Il vrem sa vina la noi ca macar domnul SUMUDICA injura pe fcsb nu ca nea andone .
oricum, fcsb nu e steaua
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.