Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
Spuneti-mi si mie, inainte sa vina toti "finantatorii" cine auzise de ei? de Netoiu, de Turcu, de Konn, chiar Badea sau Borcea? Reclama pe care acesti "camatari" - pentru ca ei asta fac, imprumuta clubul, nu doneaza nimic clubului - cine o deconteaza? Pentru faptul ca zilnic ii vezi la televizor in numele lui Dinamo, lor cine le ia banii? Sa plece toti, mai bine sa se desfiinteze Dinamo, sa ramana in memorie pentru zilele glorioase, decat cu astfel de non-valori.
toti jucatorii care ii enumerati mai jos sunt impusi de aceasta Mafie din cluburi,si stiti si voi de ce.
eu cred k ar trebui sa se opreasca 4-5 jucatori care au dem k au valoare gen danciulescu,andrei cristea,dolha...si restu sa se promoveze tineri gen rafael stanescu...k tot am amanat reconstructia de 3 ani de cand nu am castigat nimic...timp in care puteam creste o generatie ca oricum nu am castigat nicuin trofeu...sper sa ne asculet cine de la dinamo si pe noi suporteri
atata timp cat fanii adevarati nu pot cumpara actiuni ca sa poata participa la adunarea clubului ptr.a discuta problemele si a putea vota chiar si cine sa faca parte din Administratie,eu nu vad treaba buna,ori ramane asa,ori la vale cu totul.
Ai zis bine...nu poti avea pretentii sa iti vina suporterii la stadion atata timp cat in teren sunt Scharlatache,Moti,M.Niculaie,Bordeanu,C.Munteanu,Margaritescu,Adrian (printul)Cristea,Alexe care se vede deja la Chelsea dar rateaza singur cu portarul in meciul cu Craiova...In lot nu merita sa ramana decat Dolha,Kone,Diabate,Liviu Ganea,Torje,Danciulescu,Paun..restul sunt ,,purtatori de tricou'' la Dinamo!!
A fost mai simplu sa imi stergeti postarile decat sa aveti grija la fotografiile cu care va ilustrati articolele. Vai, "jurnalistilor" :))
nu stiu de ce nu se renunta la uni jucatori care sunt de ceva vreme la dinamo si tot nu joaca nimic eu cred k ar trebui echipa intinerita sa se promoveze tineri decat sa vedem niste jucatri blazati...oricum de 3 ani la dinamo nu se mai castiga nimic am trait tot cu speranta cred k e timpu sa se schimbe si jucatori k antrenori tot au fost schimbati sa vina sange proaspat jucatori tineri
dl badea va rugam sa faceti o conferinta de presa impreuna cu nea ando si sa spuneti clar ce se va intampla la dinamo ce jucatori vor pleca si cati vor veni...k nu se mai poate asa. trebuie schimbati uni jucatori....aduceti jucatori tineri si lasatii sa joace asa vom fi multumiti si noi suporteri
Asta e situatia si nu o poti schimba .Atata timp cat jucatori ca Gh Popescu sau Hagi au o relatie stransa cu clanul Becali lucrrile vor continua in acelasi fel.Nu-i intereseaza decat sa vanda jucatori pe cat mai multi bani
sunt de acord cu tot ce zice Domnul acesta. Cant si traiesc pentru Dinamo. toti prietenii mei dinamovisti au iubit si vor iubi mereu acest club cu istoria lui si cei ce vor ramane in memoria noastra sunt sportivii nu cei care ii conduc sau cine stie ce impresar. Ar fi frumos sa promoveze jucatori din curtea clubului si sa ne lase in pace cu experimentele dubioase. Andona a imbatranit si sa indoit la vorbele frumoase a fratilor becali.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.