Alte știri din fotbal
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
0
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
2
Florin Prunea spune că Dinamo trebuie să facă urgent două transferuri
0
Îl deturnează FCSB pe Boateng?! „Mi-a zis că ar dori să vină” » Coșmar pentru Dinamo: Gigi Becali a intrat pe fir
19
Știri din fotbal internațional
Alexandru Mitriță, din nou decisiv în China
0
Jucătorul ultimului sezon din Serie A a dat din casă: „Chivu a folosit cuvinte dure, dar m-a ajutat să renasc”
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Corespondenții GSP transmit din Budapesta cele mai noi informații
6
Cristi Chivu a cerut un fundaș central dacă pleacă Yann Bisseck la vară » Inter a mai transferat unul de-acolo!
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
1
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Mărturiile unor oameni din Galați, despre momentul prăbușirii dronei ...
Libertatea
Faptul ca Astra castiga titlul nu ii este de nici un ajutor. Sa fim seriosi, lui Niculaie nu ii arde de fotbal, chiar daca ar face transferuri foarte bune la vara un loc in grupele UCL nu prinde, nu va avea un lot omogen, intalneste echipe imposibile nefiind cap de serie. Cat despre Steaua, acelasi lucru, chiar daca este cap de serie tot nu o avantajeaza foarte mult, exemple sunt in anii trecuti cand nu am putut trece de echipe mai slab cotate dar care au investit foarte mult. Radem de bulgari dar isi permit sa cumpere tot ce a fost mai bun in Romania. Despre restul "Europei" nu putem vorbii, sunt cu 2-4 clase peste noi si aici nu ma refer la Anglia, Spania, Italia... ci restul.
jale mare prin redactii. si la voi si la digi. cam rusinos sa vorbiti despre familia lui Niculae(chiar daca e unde e, pe bune sau nu), dar sa scrii ce a facut pustiul sau dupa meci... rusinos acest articol. plus ca daca tot va tine-ti asa grozavi, nu inteleg de ce va e frica(rusine) sa semnati ce scrieti. ori scrieti de sport, ori va angajati la can-can.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În cazul ăsta, să trecem la treabă !
Nici macar unul !
Încălcăm vreun regulament dacă, în meciul cu Astra, folosim rezervele? Eventual, vom aduce (și) jucători de la grupele de juniori. Care e problema?
Serios? Si cand intra iar? Pentru gazele alea ieftine pentru el si scumpe pentru noi... Pentru bica 1 sau 2... Si ce-o mai avea!
Să dea Dumnezeu să fie eliberat , să le dea primele la băieți , să mai facă vreo 4-5 achiziții foarte bune și să se ducă în grupele CL și să facă o figură frumoasă. Astra în frunte cu ȘUMUDICĂ chiar merită banii din CL și merită cu prisosință să ia titlul.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
care dracu nu este hot in tara asta :)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.