Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu a comentat plecarea lui Daniel Pancu de la CFR: „Nu are cum să-ți meargă”
0
Ioan Varga l-a contrat imediat pe Daniel Pancu: „Zici că a câștigat Champions League!”
0
Raul Rusescu a ales Dream Team-ul Superligii: „E surpriza sezonului!”
0
Ultima notă primită de Ciprian Deac ca jucător » Cine e repetentul pentru antifotbal în CFR Cluj - FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
Singurul regret al lui Pep Guardiola în cei 10 ani glorioși petrecuți la Manchester City: „L-am ascuns adânc în interiorul meu”
0
Revelația sezonului a câștigat prima cupă din istoria de 120 de ani a clubului
0
„Omis” de Gică Hagi la echipa națională, Adrian Șut a cucerit al doilea trofeu în Emiratele Arabe Unite
0
Delegația echipei calificate la Mondial, băgată în carantină din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
SURSE Leafa lui Nicușor Dan crește cu peste 1.000 de euro. Cât vor încasa ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Benzina s-a scumpit, motorina s-a ieftinit. Cât costă un litru de carburant ...
Libertatea
CEI MAI MARI HOTI , CFR CLUJ !!!!
eu spuneam despre o parte a uistilor care v-au imprastiat cand sarbatoreati ceva, pe voi spectatorii cfr-ului. e scurt si la obiect.asemenea fapte se intampla peste tot in lume.nu sunt de acord cu ele,doar ca ai spus ca U are 1 singur suporter.prin asta ti-am aratat ca are multi,foarte multi si v-au si imprastiat ori de cate ori v-au prins.cat despre ala din ploiesti,nush ce legatura are intrarea pe stadion si lovirea unui jucator in timpul meciului,cu intalnirea a doua galerii adverse in oras...
Pai, baiete, daca e sa glorificam faptele de arme, sa vorbim despre tipul de la Ploiesti care singur l-a accidentat pe Galamaz. Glorie lui, nu? Si uite cum singur gasesti motivul pentru care anumiti indivizi e bine sa fie tinuti cu orice pret in afara stadionului. Multumesc pentru ajutor. :)
In cazul asta ia-ti-l pe Walter in brate, cel al carui nume aparea in umbra in afacerea Apostu. Fiindca, despre articol, tu singur ai remarcat contradictia in termeni: Paszkany zice de CJC iar Walter ii da cu primarul. Deci, cine-i in offside? :)
U Cluj este ceam mai cunoscuta echipa din Cluj. Pana ce a venit Pazskani si Muresan la CFR sa bage bani, nici nu auzisem de CFR!!!!!!!
Albule, esti atat de tembel ca nu-mi vine sa cred. Stadionul e al CJ nu al CL, asa ca Walter plateste la CJ, evident. Primarul inchis nici nu a vrut sa auda sa ajute cumva pe "U", a preferat sa pupe fundurile lui Stoia si al lui Prigoana. Te rog sa nu mai aberezi, am citit mai multe comentarii scrise de tine si esti pe langa subiect.
Daca-i asa, de ce a venit in prima faza Fantomas sa cumpere pe "U", pe vremea lui Funar?
singurul u-ist v-a alergat sa va rupa capul dupa un meci , in nu stiu ce piata.cred ca dupa un meci al cfr-ului in europa. atunci au venit u-istii si v-au imprastiat pe toti....erati vreo 20-30 insi
bine spus.cfr nu exista.nu are fani.nu are istorie,nu are nimic. a fost infiintata in 1907 si atunci clujul era sub imperiul autro-ungar. oricum, in atatia ani de existenta, sunt zero barat. universitatea e singura echipa recunoscuta de toata lumea din cluj. are istorie,fani,etc
Daca CFR are 3 fani, U are 1. Cel putin asta spune sondajul IRES de acum 2 saptamani. Mai cauta asadar...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.