Alte știri din fotbal
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
2
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
CFR Cluj i-a adus înlocuitor lui Mihai Popa: „Am închis”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a învins-o la limită pe RD Congo și a obținut biletul pentru „șaisprezecimile” CM 2026
0
„V-ați supărat pe el?” » Thomas Tuchel, întrebat frontal după ratarea incredibilă din Anglia - Ghana
0
Croația, prima victorie la Campionatul Mondial 2026 » Inspirația selecționerului a făcut diferența în duelul cu Panama
0
Scandalul nevăzut din Anglia - Ghana » Superstarul englez l-a înjurat pe selecționer
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
„Cernobâlul zburător“. Rusia ar fi dezvoltat prima rachetă din lume bazată ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
vorbesti mult si prost,voi tineti tara in spate,doar boc este ardelean.voi nu aveeti nimic pe acolo.cand a facut ceausescu ce a facut in tara asta pe voi v-a ocolit....muntenia,oltenia,moldova si dobrogea....ploiesti,constanta,navodari,bucuresti,Pitesti,Campulung,Roman...voi ce aveti? fabrica de bere....
Stadionul nu trebuie vandut Stelei, trebuie doar cesionat pe o perioada de 25 ani. Eu nu inteleg de ce nu-l da ca sa-l modernizeze becali, ce fac ei cu stadionul, doar sa-l darame si sa faca un nou cartier d elux altceva nu vad.
exemplul constanta e un exemplu pr000st.lumea au fost multi spectatori,retine spectatori, pt ca e vara si e lume multa pe litoral.nu stiu daca au fost la meci 100-200 de constanteni.in schimb au fost foarte multi turisti care sunt veniti din toata tara,inclusiv straini au fost la meci.as ac nu o mai bagati pe asta.gigi si-a dat seama ca la ce transferuri a facut,o sa vina lumea la stadion si o sa faca bani din bilete.plus e prea mare chiria la national arena si cat il costa plimbarea prin tara il duce mai mult decat chiria pe ghencea.trebuia sa ramana pe dinafara,plecarea lui gigi din ghencea era un prim pas.urma sa ii ia palmaresul,sigla tot si gata scapam de el.dar deh,cine sa inteleaga?!
bine, bine si pana la urma cine l-a sustinut pe basescu si ai lui? ca eu nu!
vai de capul meu...noroc cu voi astia din oltenia si din mi.ti.ci.me ca ne-ati mai ridicat ca si tara si ca altfel eram vai de noi....ba tu te auzi...de aci din ardeal vin banii si oamenii luminati.uita-te ce orase sunt in ardeal si ce bine arata, nu tzigania care zace in bucuresti, gunoi si puroi de nesimtire, dar ii bine ca sunteti voi mai luminati ca altfel s-ar fi dus tara asta de rapa...ganditi dreaq inainte sa vorbiti mai destupatziilor.
Schimbare de "strategie"! Recentele achizitii importante de jucatori si reactia simpatizantilor din tara (ex. Constanta) , l-au facut pe Oprea sa schimba strategia. Alungarea Stelei din Ghencea (realizata prin evaluarea stadionului la 37 mil euro si, ca rezultata, plata unui impozit aberant de 47.000 euro pe luna, prin copii generalilor incartiruiti in Ghencea: "Pleaca, Vinde , Mori" si prin foste glorii, ca Tudorel), nu a mobilizat, asa cum se miza, masa celor care striga 'Steaua suntem noi", ba se arata a avea un efect electoral dezastruos...
A cumparat terenuri pe coclauri ca nici ANAF nu le poate vinde in loc sa fi cumparat toata locatia de aici , putea construi si ceva pe langa stadion.
In Oltenia sigur...de aia voteaza cu PSD-ul de 20 de ani!
Daca se intoarce Steaua in Ghencea, asta va fi bomba anului in fotbal. Daca taranul Becali isi plateste datoriile fata de MApN, dupa cum spune Oprea, acesta va fi de acord cu revenirea echipei Steaua pe stadionul care a consacrat-o.
s-a tot laudat ca`l face si ca`l drege - cei drept comparativ cu ceilalti l-a facut. si da are dreptate - nu e stadionul lui nu se arunca sa-l modernizeze.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.