Alte știri din fotbal
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
La câteva ore după FCSB - Fenerbahce, Mihai Stoica vine cu vești groaznice: „Va suferi o intervenţie chirurgicală!”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Tragerea la sorți a play-off-ului pentru optimile Europa League: cu cine pot pica Răzvan Lucescu și Ionuț Radu
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Oricum, mai sunt 2 meciuri oficiale in acest an ... la inceputul returului vom avea un nou set de tricori, imprimate cu noua sigla ... nu vad absolut nici un impediment legal ca ele sa fie tot ros-albastre; probabil Steaua are acum un set de tricori galbene, neinionate si le va folosi cu Iasiul si cu Kiev! Cei de la Steaua, in frunte cu Argaseala ... ar face bine sa aibe niste comunicate mai ... neinterpretabile, ce p mea e asa greu sa formulezi un comunicat, simplu si clar ... 'stati ca ne intalnim cu mapn luni' ... aia o sa ceara tot bugetul Stelei de transferuri, ca sa folositi miz3ria aia de sigla, nu ma interesaza sigla, si nu ma intereseaza Ghencea! Maturizati-va si voi in p mea!
"Rade harb de oala sparta" Voi schimbati jucatorii de parca joaca la Donețk.
Echipamentul are sigla imprimata, doar acolo scrie Steaua pe echipament, si nu au voie sa o foloseasca, deci nici echipamentu cu sigla imprimata! Ce anume va pune in incurcatura? Trebuie sa folosesca niste echipamente fara sigla actuala, in orice culorae doresc ... ros-albastru, galben, nici o problema! Comunicatul OSIM este destul de clar! Poate sa foloseasca numele societatii, Steaua Bucuresti, oriunde, mai putin pe sigla clubului, care ... sincer nici nu vad de ce ar cupride numele scietatii ... nici un club vestic nu are aca ceva, o abreviere ceva scurt ... este de ajuns!
Se va numi FC Sanesujetidepla.
Lasa ca v-a cam facut de ras prin Europa cu replicile si ifosele lui de cioban prost!! El si MM se credeau fondatorii clubului, uitand ca de fapt nu au nimic. Cam asta a fost si cazul lui Copos, deoarece RAPID nu-i apartinea in totalitate ci Ministerului Cailor Ferate Romane. Aia decid, iar patronii doar baga banii.
steOAIA... asa va scrie!!! Pentru toti SIMPATIZANTII clubului de langa cimitir, iata ca RAPID nu s-a desfiintat si are palmaresul, stema si culorile intacte, pe cand steOAIA NUUUUU. Chestia asta va atarna greu in sufletele voastre de SIMPATIZANTI!!!!!
Eu tot nu înțeleg. Până la comunicatul ăsta al lui Argăseală, credeam că prin marcă se înțelege doar sigla, marca fiind reprezentarea grafică a unei societăți comerciale. OSIM a emis un punct de vedere în care zicea aproximativ același lucru, că nu este vorba despre nume, palmares, culori. OSIM este singura autoritate în materie de mărci a statului, deci dacă nici ei nu știu ce este aia o marcă, atunci cine? Apoi, citesc comunicatul ăsta și, de unde credeam că am înțeles cum stau treburile, îmi dau seama că nu este așa. Argăseală zice că nu vor folosi cuvântul "Steaua" pe echipament și nici echipamentul de bază, adică sunt probleme cu numele și culorile. Păi cum așa?
Bai Argaseala ... la ce p mea sa va mai intalniti cu mapnisti? Ziceai ieri ca erati pregatiti de acest scenariu, si ca aveti 2 sigle pregatite ... insemnele carui club vreti sa le folositi ... voi sunteti Steaua Bucuresti nu CSA Bucuresti, la ce sa folositi insemne altui club, la ce sa faceti reclama la un club sportiv ministerial care nu are nici o treaba cu sportul de performanta? Vedeti-va de clubul vostru, comandati alte tricori, imprimati noua sigla ... cu FCSB, sau Eurostar, etc. ... pe tricouri, pe autocar, pe bilete, pe articole promotionale! Ajunge in p mea cu mapn-ul, nu v-a ajuns cat v-au muls? Aveti si stadion unde sa jucati, National Arena, ce atata intalniri? ...:))
hai dispari ca esti prost cu bale,. parca ai avea 3 ani de zile ...:))
Steaua Bucuresti ... nu mai pot folosi decat emblema care era inionata pe tricouri ... ce e asa de greu de inteles? ...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.