Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Ja , ja : ))))))) Am scos din pepeni pe toti INCETII LA MINTE : ))))))))))))))))))))
Da' nu prea aveti somn pe acolo !!??!!
Uitati-va la spartul asta, nici el nu doarme de bucurie ! :))))
Terminator, azi ii termin pe toti..:))))
De aia era nervos pe tine Sammy! Pe vremuri !
El este nervos in general pe tantalai : )))))
Crezi ca pe vremea lui Ceausescu, s-ar fi putut intampla ca echipa lui de suflet, clubul pe care l-a sprijinit, el si familia lui, sa ramana fara emblema, practic fara identitate ?!
Esti dili-dili : )))))
apropo, nu v-am vazut sa faceti brigada la usa lui Copos, Vama, Zotta sau ce "manageri" ati mai avut pt situatia in care v-au adus
Ba se stie,e CSKA Bucale ! Tat'so lui Imperator facea demonstratii procomuniste,striga Ana Pauker si cu Dej baga spaima in burghezi,...Stalin si poporul rus libetate ne-au adus !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.