Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Si anul trecut radeam de CFR Cluj cand o lua pe "coaja" de la Anorthosis Famangusta... Au plans, au scrasnit din dintii... si anul acesta... fac "minuni" in Europa... Poate la anul, si Poli poate fi in aceeasi situatie... Doamne, DA!
Nu ati adus nici macar un punct din Europa si vreti sa fiti campioni???Mai este o echipa care vrea asta!A...Dinamo...Sunteti penibili ca visati atat!Sunteti fustrati cum sunt si dinamovistii...ha, ha, ha
Domnilor, va sugerez sa revedeti meciul de la Medias ! Sau ,la alegere, cu Partizan Belgrad. Peste vreo luna buna, rezumatul se va completa cu meciurile echipelor din Bucuresti! Sa fim realisti, daca tot ne laudam ca nu suntem regateni !!! Voi chiar nu observati cum se strecoara Dinamo ?? Asta chiar e rusinos...si ar fi cred cea mai urata campioana din ultimii 15 ani !
Fortza Viola !!! Luptati in continuare ca sa mai prindem si la anu UEFA, poate vom fi mai maturi si nu asa de lipsiti de experienta. Tuturor carcotasilor : uitati-va in curtea voastra ca si voi aveti problemele voastre indiferent cu ce echipa tineti . Lasati-ne pe noi timisorenii in pace cu 'naivitatea' noastra ca si noi avem dreptul sa speram. FORTZA VIOLA !!!
tarane dak tot vrei sa taci o analiza a numelui de Timisoara hai sa ti zic ceva orasu asta este atestat din 1212 si doar asa ca fapt divers bucurestiu a aparaut ce ma la peste 200 de ani dupa noi....dak te dai mare cunoscator si numele chiar vine de la timis oameni din vremea aceea crezand ca orasu se afla pe timis nu pe bega in fine o minte mica ca a ta nu poate intelege fapte atat de complexe...cat despre saracia de la noi multe orase ar vrea sa o aibe...dar ce sai faci au si tarani net...
hai sa ramanem cu picioarele pe pamant....Poli nu prea juaca are un stil haotic s-a vazut si cu bistrita norocu nostru este ca avem jucatori care pot face diferenta si ca apararea s-a trezit insfarsit...dar avand in vedere ca baieti cu echipele mari se concentreaza si fac meciuri excelente sunt sanse....un titlu dupa 82-83 de ani dak nu ma insel ar fii ceva incredibil pt noi si Timisoara insa mai e mult pana departe....Fotza viola hai baieti aratati ca aveti valuare
eu cred ca ne putem bate la titlu si fara cele 6 puncte...bineinteles ca ar fi ideal...si CORECT sa le primim inapoi...dar in momentul de fata...Poli e o forta suprema...Forza viola!!!!
ce sa cautati voi ba**** pe primul loc ??? sa jucati intai cu Dinamo, Steaua, CFR si dupa aia sa va mai ganditi la locul 1 !!! pana acum ati jucat numai cu "umplutura" campionatului, meciurile grele de-abea acum incep !!!
din cate stiu eu, Timisoara nu e orasul de pe Timis, ci de pe Bega. Asa ca las-o mai moale.. A.. si sunt Bucurestean.
Pentru Mujotutun: Se vede ca esti mancat de invidie, fraiere! Nu ma intereseaza cu ce echipa esti, pentru ca oricum o sa o luati, daca nu ati luat-o deja. Fa un calcul simplu, daca poti (desi nu cred): 19+6=? si aflii cine e pe primul loc. Si nu uita: "Timisoara f..e tot"!!! Pentru Simplu: cam acelasi lucru!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.