Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
ar fi bine sa isi gaseasca un job baiatul..ca el nu e pt fotbal..eventual la circ
A luat-o si asta pe urmele lui Becali. Dar ei sunt o familie!
Asa e, eu zic sa apere in divizia B vreo 4-5 ani.
Cum sa fie "trimis la naftalina"daca finul Mirel l-a convocat la U21?Si se pregateste Contra!
Păcat de el ca a pus botul la modul ala la craiova avea viitorul în față acum e scos mereu tap ispășitor.
Copilu' ăsta tre' să apere. Nu-s deloc încântat de prestaţiile lui, dar e tânăr şi există riscul de a fi distrus de avalanşa de critici. Crucial pentru el e să apere, nu contează unde, să-l împrumute Becali la o echipă unde poate să joace constant şi să apere până ori îşi revine ori se lasă de fotbal. Dar dacă stă pe bară acum, când îi e cel mai greu, e terminat.
Pfu .. Si fugea de Craiova ca de dracu' .. Un nou " micul Balaci " .. In cazul de fatza "Messi al portarilor " ..... Doamne ce penibili
Craitoiule, traiasca mamicuta ta aia care te-a facut asa de inteligent, cat de greu iti e sa intelegi ca stelistii joaca la STEAUA, doar la STEAUA. Nu o sa gasesti stelisti nici la dinamo, nici la cfr, nici la rapid si asa mai departe. Hai ca nu e greu. In ciuda faptului ca esti angajat la o fabrica de hartie pentru impachetat peste, eu am incredere in tine ca poti intelege si aplica acest rationament cat se poate de logic si de simplu. Mult succes pe viitor! Poti! Nu e greu! Nu uita, stelisti doar la STEAUA!
Bine a greși portarul,dar Pleașcă de ce a bagato în poartă,bine a greșit Andrei ,dar restul de 10 jucători de ce nu au dat mai multe goluri,Toată echipa e vinovată dar principalul vinovat Marele și supermarele antrenor Gheorghe Becali care face echipa și schimbările iar Dică este cel ce ascultă și execută.
Are loc la SEPSI OSK !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.