Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă primește întăriri » Revine la Rapid după 5 luni de coșmar: „O să joace 100%”
1
Mircea Lucescu începe pregătirea meciului cu Turcia! Ce va face selecționerul României săptămâna viitoare
1
Mihai Stoica, vești înaintea plecării în cantonament: „S-a antrenat 5 zile cu noi, am zis să vină să-și vadă colegii”
0
Mihai Stoica, la capătul răbdării cu jucătorul de la FCSB: „E pe cont propriu, să fie sănătos! S-a anturat cu cine nu trebuia”
1
Știri din fotbal internațional
Joan Garcia, îngerul păzitor al Barcelonei la primul succes din 2026 » Cum arată situația la vârf în La Liga
0
Scandal și repriză fără sfârșit în Atalanta - Roma, după o decizie incredibilă: „CIRC!”
0
A fost ultimul meci înainte să semneze cu Chelsea? Remiză pe terenul lui Nice
0
Juventus și-a complicat situația cu o nouă greșeală și diferența până la lider crește
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
14
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
Un curier a refuzat să livreze pachetul vecinului său, deși se cunoșteau de ...
Libertatea
O cameră video cu inteligență artificială a înregistrat peste 1.000 de ...
Adevărul
Andrea Bocelli a orbit definitiv în urma unei lovituri pe terenul de ...
GSP SPECIAL
Nicolas Maduro și soția lui au ajuns în New York: vor fi deținuți în ...
Libertatea
SA NE SUJETI MAI CU FC CRAIOVA VOASTRA !!! NUMAI STIINTA NOI IUBIM !!! HAI UNIVERSITATEA !!!
cat ave-ti berea la fc craiova ca pare nume de bar sau birt.
mda, netiou isi face dinamo 2 la craiova.
SE PARE CA DINAMO NU MAI ARE CU CINE SA FACA BLATURI SI ASA NETOIU FACE ECHIPA ASTA K SA POATA FACE MANEVRE CU MAI MULTE PRETENDENTE LA BLAT DAR DIN CATE SE PARE IN ZIUA DE AZI AU RAMAS FOARTE PUTINE ECHIPE CARE MAI POTI FACE UN BLAT.DIN FERICIRE PENTRU FOTBALUL ROMANESC.DOAR ASA POATA SA AJUNGA SI DINAMO IN LIGA CAMPIONILOR CA DEJA IN EUROPA LIGUE NE FACE DE RAS
alt satelit pt. dinamo marca Netoiu? Pai asta ia bataie in Craiova air el vrea echipa?!
Nu tin cu Craiova, dar mi se pare ca va bateti joc de un club foarte iubit in Romania. Universitatea Craiova nu trebuie sa joace la Severin e clar asta. Avem putine echipe sustinute de public in tara si e trist cand interese particulare duc la distrugerea lor. E si cazul Timisoarei, care e santajata de 10 de ani de Zambon ala si nu are vechiul palmares si vechiul nume oficial. Acuma bine, ca daca Becali ducea la capat planul ala cu Steaua 2003, se nastea o adevarata revolutie!
Pai daca faceti si FC Craiova o sa jucati la anul derbiul diviziei B impotriva Universitatii Craiova. Ca intre noi oltenii.
si cand nu va mai fi tiganul ala de solomon primar , poate va mai aparea inca o echipa si asa vom avea peste cateva mandate un campionat numai cu echipe din craiova :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.