Comentarii (66)
redsef2005
redsef2005  •  08 Iunie 2012, 08:31
Postat de djgabone pe 08 Iunie 2012, 08:04

Ce mama ma-si suporteri avem mai frate, daca nici acum nu iesim in strada sa-l aparam pe Bonetti? E singura noastra speranta, daca pleaca ne-am ars pe termen lung... iar noi stam aici pe net si ne plangem de mila. Organizeaza cineva vreo actiune de protest? Hai sa le inchidem gura becaliotilor, ei nu realizeaza ca cu cat vorbesc mai mult, cu atit sunt mai urati de fanii alb rosii?

Bravo, în sfârşit o idee activă şi atractivă! Cei care sunteţi din Bucureşti chiar puteţi organiza la sfârşit de săptămână o manifestaţie împotriva fraţilor Becali!! Iar dacă cereţi scoaterea lor din fotbal sunt absolut convins că se vor ralia mişcării şi stelişti, rapidişti şi orice alţi suporteri adevăraţi, iubitori de fotbal din Iaşi până în Arad şi din Baia Mare până în Constanţa!!!

redsef2005
redsef2005  •  08 Iunie 2012, 08:25
Postat de andrei_30 pe 08 Iunie 2012, 01:16

Mi-a mers la inima aia cu "cine sunt fratii becali ca n-am auzit de ei?" Aia s-au nascut bisnitari si vor muri bisnitari indiferent cate palate isi fac. Sper sa se tina tare Bonetti si cei care-l sustin sa le dea la ciok la albanezii astia care paraziteaza fotbalul romanesc de 20 ani. Nu sunt suparat pe jucatorii care au fost blat la ordinul fam Becali ca si eu in locul lor nush ce as fi facut daca mi-ar fi zis mafiotul "faci ca mine, sau esti terminat ca fotbalist nici in Papua nu te mai transferi".

Aici Bonetti a exagerat un pic, toate cluburile mari din Europa au auzit de fraţii Becali! La sediul fiecărui club există, la loc vizibil, o inscripţie mare, care zice aşa: "Fraţii Becali - ESCROCI DE EVITAT"!!!

alpin
alpin  •  08 Iunie 2012, 08:24

De cand e gestionata de fratii Becali, care si-au rotit pensionarii pe la club, Dinamo nu a mai realizat nimic!!! E clar ca trebuie schimbat ceva. Din temelii! Si, in primul rand, trebuie eliminate capusele Becali!

bitu1974
bitu1974  •  08 Iunie 2012, 08:12

Bravo BONETTI !!!! DINAMO LIBERA !!!!

djgabone
djgabone  •  08 Iunie 2012, 08:04

Ce mama ma-si suporteri avem mai frate, daca nici acum nu iesim in strada sa-l aparam pe Bonetti? E singura noastra speranta, daca pleaca ne-am ars pe termen lung... iar noi stam aici pe net si ne plangem de mila. Organizeaza cineva vreo actiune de protest? Hai sa le inchidem gura becaliotilor, ei nu realizeaza ca cu cat vorbesc mai mult, cu atit sunt mai urati de fanii alb rosii?

breitner
breitner  •  08 Iunie 2012, 08:02

daca nu juca si moti avea oferte de 1-2 milioane !

viorescu
viorescu  •  08 Iunie 2012, 07:40

Ii doresc lui Bonetti nici sa nu afle cine e si ce poate clanul. Nu mai zic ca in acest scandal, becalii devenind avocatii adminsitratiei(!), apar pentru a n a oara intr-o postura in care n-au ce cauta. Deh, lacomia!

eduard.valentyn
eduard.valentyn  •  08 Iunie 2012, 07:15

Bravo Dario da-le peste nas la fratii becali care impreuna cu borcea , gigi , padureanu , sandu si dragomir formeaza cel mai mare grup infractional din Romania.

dc35
dc35  •  08 Iunie 2012, 07:14

este clar ar trebui sa se rupa odata relatia cu becali jucatori tineri care vor performanta

duta_dd
duta_dd  •  08 Iunie 2012, 07:03

PLECATI VOI, RAMANE DARIO!

  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Comentează