Alte știri din fotbal
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
0
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
FC Argeș - Hermannstadt, meciul care deschide etapa 26 din Superligă » Echipele de start: ce se întâmplă cu Politic
0
Dublul campion cu FCSB n-are mari speranțe: „Play-off? Nu cred”
0
Știri din fotbal internațional
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Florin Andone pune mitraliera pe foștii antrenori: „E un om rău, oribil! Nici mama lui nu-l place”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
ie stelisti de mici :)))))))))))))))))
Lasa ca vine Guilherme din iarna si puteti sa il vindeti si pe georgievsky.
io zic ca nu ie chiear asa. stai sa vedem. borceanu nu pleaca pentru ca ie stelist de mic. si nici tatarsanu io zic ca nu pleaca. io asa zic.
Du-te ma in p... mea! :)))))
Sa ziceti "mersi" daca faceti egal cu Concordia !
Incearca carnea de catel ! : ))) Gasesti la restaurantele chinezesti , pe alese !
..)))))) ce dracu sa mai zicem....))))))))))))))))
cred ca nu e doar chior, nu are doar orbul gainilor. are si suspicionita cronica....
Stoaiaa e de departe cea mai infecta echipa romaneasca. A fost infiintata si bagata cu tancurile bolsevice direct in divizia A de niste tradatori, adevaratii ofiteri ai armatei regale fiind trimisi la inchisoare sau la canal. :))))))) Apoi a fost echipa favorizata de familia dictatorului ceausescu. Dupa 1989 a ramas cu cei mai buni jucatori, cele mai bune conditii de antrenament etc. =)))))) In 2013 echipa este finantata de un interlop aflat in detentie si are un manager g o l a n care bate suporteri. Clubul este monitorizat 5 ani de UEFA pentru coruptie. :)))) Si sa incheiem cu imnul manelizat al stelei: stoaiaa ie numai una. Steaua=rusinea europei!
Iar intra bisnitarul pe "fir" !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.