Alte știri din fotbal
Rapid, reacție oficială privind zvonurile despre demiterea lui Costel Gâlcă
0
Se pregătește să revină la Rapid: „A făcut meciuri extraordinare. Va juca”
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Îngrijorare la Dinamo: „George Pușcaș are o problemă”
1
Știri din fotbal internațional
În cărți să o preia pe Bournemouth, după despărțirea de Iraola
0
Van Dijk spune că Liverpool a meritat să fie eliminată de PSG
0
Barcelona a făcut astăzi reclamație la UEFA: „O rușine!” » Ce solicită Joan Laporta
3
Virulent la adresa lui Hansi Flick: „A distrus Barcelona! Lasă că nu s-au calificat, dar să facă asta?!”
7
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Cum afectează mersul greșit întregul corp: „Peste jumătate din populație nu ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Buna seara...va ganditi sa-l propuneti pe dl Becali canonizarii ?!..nu ma refer la un tir cu tunul ;-)
..supremii echipe din Ghencea si apropiatii sunt chestionati, asupra cotidianului prezent si-n formare, acestia, parand in cunostinta de cauza, la curent, in pas cu evenimentele insa, fara a simti efectul conductor dar taxand taxand biletele ;-)
Nu scoate Bayern macar un X?Din UCL am pus 3 meciuri: Sahtior-Bilbao: 1 City-Bayern: x2 Schalke-Chelsi: rezerva nu da gol si mai am 3 din NBA.
Q.E.D.
Cu șocuri electrice ai încercat? Cica Moflea si a revenit câteva luni cu 110 V la 60Hz. In RO iți trebuie un convertizor de calitate ca sa atingi parametri ăștia prostea.
usor, usor, jijica a' nostru, devine sfant pe langa astia.
Pai si cu ce este vinovata Steaua ca Bucsaru a luat toti banii di Cl si a fugit cu ei,sau cu ce este vinovata Steaua ca Paskany si mutat toate fondurile in Dubai ,sau cu ce este vinovata Steaua ca,Capra a facut evaziune fiscala.Nici mie nu imi place ca se desfinteaza echipe de traditie,dar ce sa fac sa ma duc sa le gestionez eu.Sau sa le dea Gigi bani.Dar imi pare bine pt ca o anume echipa se bucura acum 2 ani de necazul Stelei si tot trambita sa fie desfintata Steaua.
Nu am ajuns. N-am fost niciodata xenofob domnule din glina cu canalul tarnave in spatele casei.
Roata chiar de e patrata tot se mai invarte odata......
Ai ajuns sa dai lectii de xenofobie moralistule!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.