Alte știri din fotbal
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
1
MM Stoica i-a dat replica lui Florin Prunea: „Ar fi ca un concediu la groapa de gunoi de la Glina”
0
Știri din fotbal internațional
3 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Darius Olaru, contribuție decisivă!
1
Naționala de la Mondial acuză FIFA de șantaj și îl atacă pe Infantino: „Ni s-a transmis că un sprijin declarat pentru Infantino ar ajuta mult federația”
0
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Echipa lui Darius Olaru egalează
0
Nottingham Forest vrea un jucător de la Manchester City! Care e suma de transfer
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
ce tzeapa si-au luat aia cu apa..mai dau si bani pt reclama de parca oile beau in staul apa imbuteliata :))))))))))
Ce articol penibil... Am auzit si eu pe surse ca Reghe are scris pe cureaua de la ceas numele unei case de pariuri. Pentru asta incaseaza 2500 de euro pe an. Acum pot sa fiu si eu ziarist la gsp?
Manelistule ?!! Te-ai făcut de râs : )))) Nu spun eu . Uită-te mai jos ce spun alții !! Ieri dădeai ”lecții” de gramatică : )))))))))))
nu se pune apostrof dupa ma. virgula e de ajuns, desteptule:)))
ce "articol" penibil. Pai acum cateva luni era un interviu cu nevasta-sa in care spunea ca EL da o groaza de bani pe nu stiu ce apa care e adusa de nu stiu unde. Acum veniti voi cu stirea ca defapt ia bani??? pai nici dracu nu cred ca a sesizat marca perenna in timpul meciurilor, in afara de voi care luati bani sa faceti reclama !! penibililor
asa zic si eu. nu am vazut niciodata ce marca e apa, ci doar ca bea apa:)))))
Si cine dracu stia ce fel de apa bea, daca nu ne ziceati voi? Il vedem doar ca are apa in mana, nu si marca ei.
Ati revenit pe pagina cu alt cont . Aştept, totuşi, să vă maturizaţi si sa renuntati la jocul asta .
taci ca esti prost!
Analfabetule, invata sa scrii ! "Ma', tu vorbesti serios?" Pune apostrof la "ma". Ca tot corectezi tu vocativele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.