Alte știri din fotbal
Ultimele detalii despre transferul lui Matei Ilie! Urmează vizita medicală
1
Ce înseamnă plecarea lui Mihai Nădăban de la Dinamo: efect de domino!
0
Devis Epassy, tot mai aproape de plecarea de la Dinamo
1
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial
2
Polițistul care a făcut spectacol în fața fanilor scoțieni! Imaginile devenite virale înaintea debutului la Mondial
0
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Opinie categorică din tabăra lui Dinamo: „Franța are toate șansele să câștige Campionatul Mondial”
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Probabil ceiutul asta e destul de scump,ca doar nu e Fanta...., iar noi nu avem "valize" cu euroi de la Poarta Alba.. Asta e ,avantaj o.ile !
Si pe voi ce va impiedica sa beti ceiut din ala? Defapt stai, degeaba fug ospatarii mai repede daca habar nu au cu "varza"
Nu sunt chiar toti, dar tu esti, cu siguranta.
Golgheterul in 2014. Tu esti chiar mai prost decat ziaristii pe care ii critici.
Sigur nu sunt drogurile pe care le consumi !
Crezi ca daca luau ceva nu erau depistati?Romanii vor ramane meereu asa,nu?Plini de ura,suspiciosi pe oricine care e mai bun ca ei,explicandu-si propriile frustrari acuzandu-i pe altii.
" Am reuşit să-i facem pe jucători să înţeleagă că ziua de după meci şi următoarea sînt extrem, dar extrem de importante. Nu sînt zile de relaxare în care să facă ce se făcea în România, alergare uşoară 30 de minute, o bere, saună şi, la revedere!, hai acasă" Normal, acuma au înlocuit berea cu ceiuţul fermecat. Şi fără saună, să nu fugă substanţele prea repede.
"la fel cît cîştigă şi Chipciu, golgeterul echipei în 2014" ?????????????? eu stiam ca Piovaccari e golgheterul echipei, dar ma rog...avand in vedere ca la voi se intra la redactie cu curcani si pupiciin curici nu ma mai mira,
ar fi fraier cineva sa creada ca asta e tot si si mai fraieri ei sa spuna tot
Atat salariul, cat si cariera neamtului sunt umflate la greu. Cei care incearca sa fenteze taxele si evaziunea fiscala stiu de ce.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.