Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
FIECARE CU GUSTURILE LUI,EU NU MA OMOR DUPA LATINO ,TIE IT PLACE TIGANEASCA SPANIOLILOR,SA NU I VAD CU FLAMENCO LOR
boiere, eu sunt iubitor de muzica latina, iar Flamenco se numara printre ele. pai pe contul de pe youtube, am salvate cateva zeci de flamenchisti de aia de la mama lor, adica din Andalusia. Andalusia fiind si locul unde imi voi petrece vacanta timp de 10 zile. mai exact voi pleca pe 10 iulie pana pe 20 iulie. apoi inca 5-6 zile aici in Italia pe insula Capri si gata! incepe campionatul!
Nu pot sa descriu in cuvinte cităa frumusete, cită energie , cită artă dezvoltă o dansatoare de flamengo . Din sudul Europei daca asa avea de ales as alege Spania . Iubesc si scriitorii de limbă spaniola . Imi plac si numele cum sună ..Aragon, Castilia, Alhambra, etc..
IA SA ADORMI BINE ://www.youtube.com/watch?v=3B5a52R5oRo
Eu nu ma dezlipesc te la televizor atunci cind focoasele alea danseaza flamngo . Desi nu ma omor după balet la fel fac cind perfor,eaza Balșoiul sau rivala din Saint Petersburg . Nu ma dezlipesc . Mie dor de Ateneul Roman .
ultima data am stat la Almendrales.dar am mai stat in Carabanchel si San Francisco.
Bă ? Nimic nu e mai frumos decit sa priveste o latina dansind flamengo . E tot ce poate da o femeie mai frumos pe lumea asta dupa copii.. . )) ! Asta e . Gusturi de magheru ..)) !
asa, pe acolo
IN SAN SEBASTIAN DE LOS REYES SUNT 3 SAU 4 DISCOTECI UNAI ERA DE COLUMBIENI
nu la Romanasi mah! discoteci de sud-americani! Peruani, Cileni, hondurieni, etc. mergeam acolo ca imi place muzica si sa beau Mojito.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.