Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
chiar crezi ce debiteaza autorul acestui articol? banuiesc ca e "prietenul" nostru edy...
Amice nici Stelei nu-i serveste la nimic criza de al Dinamo. Campionatul este foarte slab, singura sansa a Stelei ca Ciobanul sa bage mana in buzunar si sa faca transferuri adevarate cum ultimul a fost Varela este ca Dinamo sa redevina o forta. Astept sa imi trimiti parola pt cont pe mysport! :))))))))
ori ''patronul'' e prost bata, ori vrea cu tot dinadinsul sa i se urce lumea in cap si sa o ia la goana in vara aruncand vina tot pe noi. caci ca om normal la cap n ai cum sa intelegi astfel de decizii, se coace ceva tovarase si noi nu stim? :))
Celebrul Bobar, Cristi Bobar!:)))
Bataie de joc mai mare ca asta nu exista.Bine Negoita.
daca vine bobar imi donez tot ce am cu dinamo, fulare, tricouri si nu mai vreau sa aud in viata mea de dinamo. ii dau si contul vaalahului sa se destrabaleze in voie, nu ma mai vedeti p aici.
Mhortii vostrii de nenorociti cu clica voastra de amatori, va faceti jocurile pe numele lui Dinamo, ar trebui sa fiti linsati de fani.
Asa, aduceti-l pe Bobar in locul lui Danciu. De ce sa fie acolo un om decent, demn de respect cand poate sa fie un handhicaphat care sa faca circ prin presa si care n-a contribuit la istoria lui Dinamo cu nimic. :))
Isi bat joc si de legendele clubului. Nimeni la meci.
Futu-ti gura ma-tii si tot neamul de nenorocit,adu-i inapoi pe bobar si anghelache ,zidar jegos,sa vezi ce ne bagam noi pula in ma-ta daca nu termini cu batjocura de la Dinamo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.