Alte știri din fotbal
CFR Cluj - U Cluj, derby la cote maxime în lupta la titlu! Echipele de start
0
Marius Croitoru, după Botoșani - Oțelul 1-1: „Cel mai slab de când sunt eu!”
1
Cine arbitrează Dinamo - Rapid, derby-ul etapei #6 din play-off
0
„E din ce în ce mai aproape” » Drona prăbușită la Galați l-a speriat și pe fostul lider al vestiarului
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Newcastle » Căzuți pe 2, „tunarii” sunt obligați să câștige. Echipele de start
0
Miraculos! Era 3-0 la pauză în meciul lui Bayern, dar a urmat un act secund de poveste
0
Celebrul arbitru, în centrul unui scandal uriaș: „A bătut în geamul camerei VAR și și-a presat colegii să schimbe decizia!”
0
Mirel Rădoi, prima reacție, după startul dezastruos la Gaziantep: „Dezamăgitor”
6
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un bărbat din Galați a filmat exploziile atacului din Ucraina: „Motorul s-a ...
Libertatea
Daca o face si p-asta, inseamna ca le-a facut pe toate... :))
Hai, ma, ca nici un an n-a trecut de atunci, ce-ai? :))
Da' si ei fraieri... Trebuiau sa piarda. Daca era vorba sa-si arate respectul fata de alta echipa, era OK. Dar nu fata de Steaua. Nu meritau respectul cainilor.
gata amigos, ajunge, derbyul s-a terminat de mult. gata, a fost 1-1, am comentat cat cuprinde, a fost un meci frumos, 1-1 finalmente echitabil, ambele echipe au jucat ce au stiut mai bine, felicitari lui dinamo ca s-a ridicat la nivelul rivalei, de data asta, felicitari stelei pentru ca a jucat foarte bine, nu prost cum sustin unii, in tribune ambele galerii au fost superbe, fara ironie, plus ca au fost la locul lor, declaratiile de dupa meci au fost in general foarte logice si principiale. deci, gata, asta e tot..) steaua e prezentul, dinamo e viitorul. asta e concluzia specialistilor, sa vedem daca asa va fi. pana una alta, vine messi sa-i dea craci lui steliano.)
ceea ce spui tu....adica atitudinea din derby era valabila acum multi ani cand aveam fotbalisti adevarati in tara asta si cand orgoliile si ambitia erau constructive.....cand jucatorii Stelei era stelisti iar jucatorii lui dinamo dinamovisti
a, da, cred ca grupul stelist il prefera pe filip...steaua, steliano...te-ai prins, nu? stefan radu nu e selectionat exclusiv din ambitia personala a lui piturca, prietene
Nu stiu cand la ce te referi. Dar imi amintesc cum faceati arogante ca veniti sa sarbatoriti titlul in Stefan cel Mare, si v-a dat Dinamo cu terenul in cap, trimitand titlul spre Cluj. Acelasi respect fata de adversar, de data asta in roluri diferite.
cel mai bun este stefan radu si nu este selectionat pt ca nu e dorit de grupul steaua(bourceanu,pintilii,stancu,tanase)
una calda alta rece...poate ai uitat ca ati stat si capra in fata boanghinelor ca sa nu ia Steaua titlu
corect. Jiji a sarutat fularul dinamovist
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.