Alte știri din fotbal
Absență de ultim moment: cel mai utilizat fotbalist nu joacă azi! E unul dintre recordmenii Superligii
0
Metaloglobus - FC Argeș, în deschiderea rundei #23 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Știri din fotbal internațional
Raport Deloitte: Cele mai bogate 20 de echipe din lume! E prima dată când Premier League NU e în primele 4
0
Se transferă chiar înainte de FCSB - Fenerbahce!
0
Miodrag Belodedici, ironic după eșecul dur al FCSB-ului de la Zagreb: „Bine că i-am bătut pe croați” » Rememorează un episod șocant: „Spuneau că ne omoară. Ne-au băgat în blindate!”
0
Bogdan Stelea își pune o întrebare delicată despre Charalambous: „Nu am curaj să bag mâna-n foc”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
O șoferiță din Suceava a urcat beată la volan pentru că i-a murit porcul și ...
Libertatea
S-a simtit lipsa lui Tomy Neubert .....!!!!!
Nu a trecut nici măcar o săptămână de la acel premonitoriu "Vom călca pe cadavre!" al lui Florinel Coman, care a înfiorat Superliga și toată presa sportivă ... Luni, în baza din Berceni a Fcsb-ului, Charalambos și Memeul vor număra dispăruții din prima echipă iar Mustață cu ai lui vor aduce coroane de flori.
Asigura-ti echipa la o firma de Asigurari MM Stoica! Sunt energii care nu le poti controla in timpul unui meci care nu le poti controla! Le asiguri si despagubiri daca se accidenteaza si isi acumuleaza bani si de pensie dintr-o contributie simbolica la primele care le oferiti ! Cauta cei mai buni asiguratori din lume ai sportivilor la care isi fac Asigurare si echipele din VEst pentru ca ai impresari pe care sa ii intrebi ! Asta le-am recomandat si lui Hagi sau Sabau pentru echipele lor , dar prefera sa isi faca asigurarile cu antrenorii secunzi si au probleme la fiecare mic atac extraterestru pe care nu il mai inteleg - ca doar nu poti sa le stii pe toate in orice domeniu ! Asta se intampla la FCSB - Kinetoterapeutul ii incarca pentru un meci si vin preotii din muntele Athos si ii descarca exact la momentul potrivit - MECIUL- PENTRU +(PLUS )CU -(MINUS)= 0 (ZERO) . Si daca nu va puneti piedici singuri va pun adversarii care stiu cum sa o faca si isi platesc profesionisti ---sfat si pentru Iordanescu Junior !!!
A intrat dihonia in fecesebisti. E Gigi la butoane , autosabotaj
Am și eu un mister, domnul Stoica mai aveți cutia de carton?
Dar ai dreptate. !!! Meciul trecut Radaslavescu a simulat o accidentare în careul advers și ce s a vezi , chiar a fost rupt !! Cică și Bairam a simulat meciul trecut rupându și singur nasul !!!! Mai bine tăceai pentru că argumentele te fac de râs !!! Cot in gura la Rahmani ??? Numai Coltescu va baga de astea în cap !!! Coltescu care înainte de ce ai văzut tu la Rahmani nu s a uitat când Crețu ceruse fault în aceeași faza ...iar la golurile 3 și 4 Felipe și Pandele ceruseră iar fault ...Nu spun că a fost faulturi dar VAR trebuia să verifice !!! Adică macar sa simuleze cum au făcut cu golul anulat lui Coman la Cluj !!! Desigur că se vedea clar ce afirmi tu ,că steliștii simulează !!! Dar Coltescu nu a vrut să ți demonstreze !!
Contează unde joaca Popeștii cum ii numești și cu cine ...
Au jucatori pentru ca nu cumpara la kilogram. Au un antrenor, o idee de joc, o mentalitate, un obiectiv tangibil. Nu haos fecesebist, jucatori luati cu 1.5M si vanduti cu 120k, in conditiile in care tu nu ai atacant.
Când dai afara jucători cu care te bate adversarul, sau când trimiți in China golgheterul tari și tu joci cu improvizații, atunci lăsate de fotbal, ocupate de oi că acolo te pricepi. Nu ai antrenor, echipa este oloaga prin minutul 60 și tu vrei in Europa. Stoica, afara de ***, nu știe nimic. Beeeeeecali lasa- ne.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu vă alintați, în play off veți pierde din nou 6 pct cu Rapid și altele cu ceilalți, se zărește eternul loc 2.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.