Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Caz real:doi baieti de 18 ani, s-au batut pt o fata. Nimic neobisnuit. In timpul confruntarii, un combatant pierde lantisorul de la git. celalalt belierant, i-l ia. Va fi condamnat 7 SAPTE ANI DE INCHISOARE PT TILHARIE! Va face 3ani si jumatate de pirnaie! Sentinta s-a dat foarte repede. Copilul nu era recidivist! Ma intreb acesti onorabili-si stimabili-domni, pt zeci de milioane de euroi, citi ani de bulele, ar merita? Proportional cu sumele incriminate. Prejudiciu. 468 ani? 529 ani? 392 ani? Daca procesul s-a aminat de 66 ori si a durat 7 ani, inculpatii ar merita condamnati la 2 zile domiciliu fortat. Si apoi reabilitati pt comportare exemplara! Traiasca Romania libera! Traiasca Justitia!
Mimi a scăpat de violul la duşuri. Nu-i nimic, i-o trage Gigi când iese.
Bravo Stalky, suntem inamici pe terenul de fotbal si in tribune, dar ca romani suntem frati si prieteni. De acord cu tine !!!
sentinta este executorie. dar pot face recurs :))))) in anulare... :))))
"Toţi oamenii care au lucrat la dosar au simţit presiuni. S-a început cu acel memoriu adresat preşedintelui Traian Băsescu, invocat în şedinţa de bilanţ a Parchetului General de la începutul anului 2007. Verificările CSM precum şi anchetele efectuate de Parchetul General cu privire la aspectele invocate în memoriu au demonstrat că toate acuzaţiile lui Arpad Paszkany sunt nefondate. Au fost făcute şi alte plângeri penale şi sesizări împotriva procurorilor de caz, de către domnul Arpad Paszkany şi apropiaţi ai acestuia, toate soluţionate prin neînceperea urmăririi penale sau clasare", a afirmat Hrudei.
://www.mediafax.ro/social/exclusiv-seful-diicot-cluj-in-dosarul-lui-paszkany-au-fost-presiuni-de-la-primele-acte-de-urmarire-8057056 __ Şeful DIICOT Cluj, Mircea Hrudei, care a instrumentat dosarul omului de afaceri Arpad Paszkany, judecat pentru sprijinirea unui grup infracţional organizat DECLARA CLAR CA A FOST SUPUS UNOR PRESIUNI DIRECTE DE CATRE BASESCU PT CA Arpad Paszkany sa scape de inchisoare. __ În 2008, cel mai generos finanţator al PD-L la nivel naţional a fost, potrivit datelor publicate în Monitorul Oficial, „cetăţeanul” Arpad Paszkany, cu 1,45 milioane de lei.
Justitia romana? E frumoasa ,sublima dar lipseste cu desavarsire. E o bataie de joc.Astia care isi zic judecatori si au salarii imense de la bugetul de stat. Care traiesc pe spatele multimii amarate din Romania.Astia ne sfideaza si isi bat joc de noi, fac un adevarat circ pe banii nostri.Astia care sunt prinsi beti la volan si care sfideaza legea invocand viciul de procedura.Creeaturile astea vreti sa faca dreptate ? Metroul bucurestean s-a construit in 4 ani.Astia judeca de 5 ani (pe bani publici).Acum au nevoie de 2 saptamani sa de-a un verdict.De ce nu de 2 ani?Sau de 20 ? O prosteala pe bani publici.
Mersi :)
://static5.businessinsider.com/image/529dcad869bedd666bd71257-1200-1715/cpi2013-global.jpg
Pacat ca scapa Meme de bulau. Dar, daca asa spune legea... E normal sa exista prescrierea faptelor. Oricum, Meme e un gainar marunt pe langa ceilalti, care asteapta meritatele condamnari! Dar, daca era barbat - no offence! - ar fi refuzat prescrierea si ar fi incercat sa-si dovedeasca nevinovatia. Asa, ramane un vinovat care a scapat. El zice ca s-a saturat... Haida-de! S-a saturat taman cand a intrat in vigoare noul cod penal, mai favorabil lui! Pana acum a tras de timp cat a putut ca sa scape de bulau. Si ce cuplu ar fi facut cu Gigi!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.