Știri din fotbal internațional
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Du-te bă la culcare cu *** tale! Nu sunt plecat de la revolutia pasoptista?:))) Numai ***, nu stiu daca am 10 comentarii in ultima luna! Daca (tot) esti asa de sigur ca nu sunt plecat, de ce tot repeti asta la infinit?:) Sa retrogradeze Dinamo, daca sunt plecat?:)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E anul Universitatii Craiova ! S-au aliniat astrele ! Extraterestrii ii vad campioni !
ognene,asa le nemeresti cum ai nimerit sa ai o nunta pana la cei 55 de ani ai tai. adica zero barat,nada,niumic:))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** sepsi in primul rand joaca pentru a se razbuna pentru ca franarii i-au furat banii(vezi cazul petrila). sepsi nu uita si nu iarta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CEL MAI *** CAMPIONAT DIN TOATA ISTOARIA FOTBALULUI ROMANESC !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sunt surprins și nu înțeleg de ce nu a fost afișată întrebarea mea adresată lui luciann. Pur și simplu l-am întrebat dacă este astrolog, altfel nu se explică cum de a știut el ce i-a urat danutcornel, ce vi s-a părut a fi neafișabil?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu vorbesti de funii in casa spanzuratului , esti bantuit de fantasme si amintiri ....
Vezi ca a fost offside inainte de cornerul din care a egalat CFR dar VAR s-a facut ca a picat curentul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.