Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
5
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
11
Știri din fotbal internațional
Inter a spart „Zidul galben”, dar Chivu ratează calificarea directă în „optimi”
1
O nouă ligă de fotbal ar putea apărea în Europa » Jurgen Klopp, figura centrală a proiectului
0
Golul serii! Vlad Dragomir a „spart gheața” în Liga Campionilor cu o „torpilă” în vinclu
0
Dennis Man, eliminat de Kane din Liga Campionilor » PSV a fost prea mică pentru Bayern
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Un suflet mic și murdar”: CTP dezvăluie cum a reacționat Crin Antonescu ...
Libertatea
s-o crezi tu ca sta in berlin , mai era unu care zicea ca sta in NY plecat de 30 de ani , si la ora 4 dimineata in US el posta de dinamo , se mai incurca in clone din cand in cand :)))) , ii scriam lui , imi raspundea cu iosif :))))) , apoi stergea urmele ;)
Metre, ei sunt prietenii mei, eu mă distrez la maxim când îi înjurați. :)) Mai atac, așa , la mișto, dar Dan, Valahu, sunt prietenii mei.
avem portar simpatic :)))) mie imi place si Straton , il regret pe grec ca l-au dat afara :( ce bun era in careu
sa fie sanatos bro ... si noi la fel !!! ...pe mine ma amuza ..eu nu-i inteleg de ce ne baneaza ....cica cartonas galben ...dar nu pot sa ma intru 5 ani cu acel cont banat ....am luat cateva cartonase galbene '' hilare '' pentru simulare :))))))))))))))))))))))
Sorescu a facut astazi un meci bun. Chiar am fost uimit sa-l vad si eu pe Sorescu jucand bine dupa ani si ani...))) Neicutescu este prea crud pentru nivelul asta. Ne trebuie un atacant bun neaparat, PS- portarul este super norocos )))
Acum, că a venit Puljici, suntem obligați să jucăm 4-4-2, decent cu Klimaviciius lângă el.
:)))))) ESTE TANAR IN COMPARATIE CU JIJI..RANDOOMICA E ALA ..DIE BERLIN..IMPERATATOUILLE..ERA ABURIT SI A DICUTAT CU MINE DUPA AMBELE CONTURI ACUM VREO 2 ANI.. PE LA VREO 2 NOAPTEA
Taci, mănâncă pensie de 30 de ani, ultima pizdă a văzut-o acum 35 și a vândut Steaua acum 25 , nu-l știi? Este el, cel mai tare x aflat în viață!
Eu zic ca dupa pauza asta de 2 saptamani vom arata si mai bine iar in pauza de iarna daca aduc 2 sau 3 jucatori buni avem sanse la un loc de cupa europeana. Sa vedem ce surprize ne rezerva noul patron)
''fa 2 schimbari '' ..scoate-l pe Neicutescu si baga-l pe Mihaiu , Pe Sorescu si baga-l pe Moura !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.