Alte știri din fotbal
Probleme la noul stadion din Constanța! De ce ar putea să coste mai mult!
0
Fostul conducător de la Rapid „a pus tunurile” pe noul transfer făcut de Dan Șucu: „Dacă era foarte bun, de ce a plecat de acolo?”
0
Titlul e în vizor! Raul Opruț, eroul recent lui Dinamo: „Putem mai mult”
0
Dezvăluiri despre Mirel Rădoi: „A clacat psihic!” » Semnal de alarmă pentru Mihai Rotaru: „Cei care vor să-l copieze pe Becali nu vor reuși”
0
Știri din fotbal internațional
Directorul GSP a vorbit cu Mircea Lucescu, imediat după FCSB - Fenerbahce: „Era și el surprins”
0
Fostul jucător al Barcelonei, atac grobian după ce și-a luat cetățenia mexicană: „Viva Cataluña, Puta España!”
0
„Nu e OK ce a făcut Elias” » Fostul jucător important de la FCSB, mesaj clar pentru Charalambous
0
Antonio Cassano îi cântă-n strună lui Cristi Chivu: „Nu-i pasă și nici nu ține cont de nume!”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
VIDEO. Un consilier local din Brăila s-a făcut de râs în direct. Nu a mai ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Mulţi secui aveţi în echipă măi Tihi, vreo trei, din care joacă unul. Sau mai nou sunt secui în Mali şi nu ştim noi. Mergeţi repede la Bamako să cereţi plăcuţe bilingve.
Galagie mare: SEPSI OSK va castiga lejer,trimitand in matineu haita dimboviteana! Si secuii sint caini rosii,asa ca nu se vor retrage de la lupta.Ei nu sint lupi,ei sint lei.
Ce *** de antrenor,cum sa i ceri unuia sa si misoreze salariul si sa l si conditionezi?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca 9k e o barca de bani,oare ce face oaie care le da de la 20 k in sus?Nu destabilizeaza intreg fotbalul? El asta si urmareste!Totdeauna am spus ca salariile fotbalistilor sunt prea mari pentru serviciile prestate!Eu i-as plati dupa ce presteaza serviciile,ca asa e in economie!Dar de fapt nu e prost cel care cere,e prost ala care da!
O barca de bani le plătea Negoita, și lumea îl înjura că era zgârcit!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.