Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani » Deschidere de scor în minutul 10
5
Cristiano Bergodi, laude pentru elevii săi: „Ne bucurăm că își face treaba cum și-a făcut-o Jovo anul trecut”
0
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Câte bilete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
oricate, numai sa mori de ciuda !!:))
Pariaza pe retrogradarea ddb, daca vrei sa ai ce manca la anu' :)))
clar ca nu te pricepi la fotbal ca mai toti care comenrari aici in lipsa de ocupatie, vezi ca STEAUA iti conduce favorita cu 2-0 inca din minutul 10 !
Mai mult decât clară :))
Ole, ole, Steaua victorieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...................e!
Ce goluri au dat astia :)) doua bombe de la mare distanta...nu imi aduc aminte cand au mai dat gol de la peste 20 metri ! In fine, ne au linistit pe toti imediat :)))
Tu n-ai ce manca, prostule :))))
iar ai picat de prost ...
Sepsi fără commando-ul oltean (Ștefănescu, Păun, Dumitrescu), nu mai este Sepsi!
Ce frumos visezi ….
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.