Alte știri din fotbal
Și rapidiștii acuză două decizii luate de Istvan Kovacs!
0
Cu lacrimi în ochi, Zeljko Kopic a spus tot ce are pe suflet: „Nu simt respect! Pentru mine e dureros”
13
Gâlcă a numit cel mai greu moment din Rapid - Dinamo: „Eram montați, dar s-a întâmplat asta”
1
Marcatorul celui mai controversat gol al serii, reacție după victoria în fața lui Dinamo: „La acest capitol stăm foarte bine”
1
Știri din fotbal internațional
Arda Guler, adversarul României în barajul pentru CM, gol de la 68 de metri în LaLiga! Cea mai mare distanță din istoria competiției
0
Încă un pas greșit! Manchester City se încurcă la West Ham și îi pune titlul pe tavă lui Arsenal
0
Țineți minte numele! A devenit cel mai tânăr marcator din istoria Premier League și o apropie pe Arsenal de titlu
0
„Chivu s-a încuiat în vestiar, s-a întâlnit cu președintele Marotta” » Scenele de la finalul meciului Inter - Atalanta
1
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
2
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Ce a stat în spatele deciziei lui Donald Trump de a lovi Iranul și lupta ...
Libertatea
Ce parghii are Mititelu sa impiedice astfel de comportament. In toti acesti ani n-a avut nici o initiativa de a-i identifica, de a-i raporta si a le interzice accesul pe stadion? El sau JUNIORUL?!
Suntem tara termenelor, majoritatea sedintelor in justitie sau pentru orice comisie se lasa cu un termen nou
S-a făcut dreptate că s-a amânat? Ce fel de dreptate e asta? Eu cred că vor să vadă dacă meciul va mai influența sau nu clasamentul direct.
Ar trebui destituiți imediat toți membrii comisiei lui Justin Stefan(nepotul lui Argaseala)!Sau macar sa nu li se mai plateasca grasele indemnizații!Ei sunt „puși”acolo sa judece,nu sa tot amâne!Ei merg pe„principiul„Ori moare magarul,ori pierde samarul”!Acum incepe play off-play out și nimeni nu știe unde vor juca cele doua echipe!
Rejucarea meciului ar fi cea mai corecta decizie. Suporterii pe stadion trebuie sa faca spectacol, nu haos.
Nu sunteti buni in play off ...voi sunteti amicii lui Becali !! Stati acolo ...hai Sepsi !!
au adus probe noi...cum adică, unii au strigat mai tare ? hahaha
Se amână pt a nu mai avea timp mititelu să facă recurs la TAS ... campionate luate cu aportul psd,accederi în play off cu implicare politică nu pe merit strict sportiv, numiri la națională și convocări pe pile ... bleah :(
Bataie de batjocura ... Comisiile in Romanika sunt degeaba, ca "fotbalul" de altfel !! :(((((
Tragere de timp, se așteaptă sa se mai joace o etapa, după se fac cărțile....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.