Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Trump nu a fost de ajuns! Belgia a făcut instrucție cu SUA și s-a calificat în sferturile Mondialului: urmează un meci de gală
0
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Acum, comform acestui precedent stabilit de comisie, nu se va mai întâmpla nimic … deosebit! Mai exact se va întâmpla fix ce trebuia sa se întâmple, adică meciul oprit câteva minute, cei câțiva recalcitranți evacuați apoi meciul reluat. OK, dacă sa presupunem prin absurd ca Arena Naționala va fi plină si tot stadionul scandează lozinci xenofobe nu prea ai ce face decât sa suspenzi meciul, nu prea ai cum evacua 50 de mii de oameni. Însă sunt mai multe șanse sa vedem mâine un OZN aterizat pe Circul Foamei din Socului decât ca FC fcsb sa aibă atâția spectatori la un meci de campionat regular. :-)))
Tu,băi prostovane???? Tu susțineai că gurru prost al tău talpan va castiga la TAS promovarea porcăriei tale de csacazarmatalpania !!!!! Si nu ai recunoscur pe urmă, dar' mi-te să-ți ceri scuze c-ai dezinformat pe aici ca prostu'....!!!! Ai uitat asta,ca eu nu???? Și-acu fugi la popota ca-ti dau ăia pomană un pesmet.....
In schimb tu ești mereu pe UNU, la mare concurență, ce-i drept,cu cascalin la PROSTIE PURĂ..!!!!
In ce vis prostesc erotico-*** o să vezi tu 0-2,prostovane?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu prea am obiceiul sa răspund, pt . ca fiecare are dreptul la opinia lui dar , 1. Nu ma interesează care se va califica în play off ,( CFR va câștiga) Problema este ca nu sa respectat regulamentul care este f. Clar ,dupa ce oprești meciul și știi ce va urma tu tot continui cu insulte etc. ! 3-0 și La revedere ! Dacă tu de expl. vii în Cluj sa vinzi lubenita asa în șlapi și eu vin cu încă câțiva și spun afara afara cu acești băieți bronzați din oraș etc ! Cum te simți, pai și maghiarii aia sant acolo de Sute de ani și mergi tu ( ma rog conaționali de ai tai ) în casa lor și ce faci !? Dreptate este asta mai ales ca asa zice regulamentul 3- 0 ! ( Da sportiv este discutabil dar momentan asa este ) ! PS. Nu sant maghiar ,numai ca noi romanii de aici nu suntem asa spălați pe creier de craiolgute ,Aur- iști, etc. Iar dintre prieteni ii prefer pe maghiari decât falși naționaliști!
vezi ca are dreptate.dupa injumatatirea punctelor va puteti trezi ca aveti doar 2-3 puncte peste universitatea craiova.
Nea tibi carnat, nu mai calomnia pe-aici, limba romana, ca te da-n judecata, pt utilizare ilegala si neconforma !! :))))
Corect amendamentul tau pana la punctul in care vii cu precizarea aia hazlie. Oricum, oricare cititor al depesei tale s-a putut prinde lejer ca esti de fapt sustinator al clonei din Craiova de fapt. Probabil ca respectivul cititor ar putea fi surprins sa afle cu ocazia asta ca pana si un "mogosean" poate judeca bine speta asta atat de mult discutata.
Vai de mine, draga vivi, da' de unde aceasta afinitate a kfc-istilor pt echipa din Sf. Gheorghe ?! ;)))) RadioErevan ar trebui sa jubileze, ca scapa de un adversar redutabil, ca OSK Pepsi si da de unul facil, ca FCU, de unde va lua fara probleme 6 puncte, in play-off, NU !? :))))
Erau de acord cu rejucarea când aveau 5-6 pct avans, acum cu cuțitul la os merg la TAS. Altă galerie dacă striga la ei pe stadion România, România e xenofobie, ei cu RIA Ungaria e ceva normal. M-aș bucura sa piardă la Fcsb și Craiova bate la Sibiu și pot câștiga ei la rejucare, degeaba.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.