Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
***?!? ***?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Eh, avand in vedere ca vad sigla "U" cat si o poza cu sigla FCSB, va inteleg atitudinea: vardy e prea party si signor Andrea prea mandorla. Vom vedea la anul cu sta treaba in clasament, pana atunci Sarbatori fericite!
Acum ce mai zici, după eurogolul egalizator al lu' Kallacu? :-)) S-au răzbunat ratările lui Bârligea. Oricum... din câte-mi aduc aminte, sezonu' trecut le-a luat Sepsi ceva puncte frânarilor, atât în play-off cât și în sezonu' regulat. Atunci ați avut noroc că n-au prins play-off-ul oltenii lui Mititelu. Cu Sepsi ați luat 6 puncte lejer.
Domnule jurnalist, unde este poza cu golul anulat CFR-ului pentru un offside imaginar? Liniile erau suprapuse si ei au dat offside. A doua oara cand CFR-ul pateste asta, dupa ce le-a fost refuzat golul de 4-3 cu Iasi.
Incredibil ce surpriza, Sepsi face un tort cu CFR
tu nu vezi ce *** face astazi kfr? efectiv sepsi nu joaca nimic. macar bine ca rateaza sansa la playoff,cei de la sepsi. nu au ce cauta acolo. cum bah sa nu bati niciodata pe kfr acasa? incredibil bah. sepsi si voluntari au facut-o pe kfr campioana in ultimi 5 ani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gândește-te că Varga a renunțat anu' trecut la Dugandzic... să se bată la campionat cu Bârligea. Ca și cum n-ar fi fost de ajuns, l-a mai dat și pe Petrila... și l-a adus pe amețitu' ăla de Otele. Nici la podium nu poți spera cu ăștia. Sare mingea din ei ca din capu' lu' Pușcaș.
Frig la Sf.Gheorghe, în 17 Decembrie?! Cine s-ar fi gândit?! :))
ati oprit commenturile ca sa nu spunem ca este ***? pai este *** pe fatza. nu a jucat asa sepsi niciodata. asa de slab.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai la noi se poate asa ceva. In loc sa joace ziua sa vin alumea la stadion, pai Bayer a jucat la 14 cand a luat 5 era stadionul plin la Frankfurt. Audienta *** toata lumea se uita la asia express. Sa joace si ei 5 la 4 la 6 sa vina lumea, sepsi-cfr la ora 21?pai asta este audienta?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.