Alte știri din fotbal
Adrian Porumboiu a lămurit fazele de arbitraj din Universitatea Craiova - U Cluj
0
Assad Al Hamlawi, omul care aduce titlul! Gol cu călcâiul în meciul decisiv cu U Cluj
0
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului » 5-0, ce seară în Bănie!
89
Momentul decisiv? U Cluj a rămas în 10 oameni înainte de pauză, după o fază confuză
3
Știri din fotbal internațional
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
0
Final în meciurile românilor din penultima etapă din La Liga: cum arată lupta pentru cupele europene
0
West Ham, cu un picior în Championship » Tottenham e la mâna ei pentru menținerea în Premier League
0
Moment incredibil! Neymar s-a umplut de nervi, după ce a fost schimbat din greșeala arbitrului
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mino Sota ala merita 5 cartonase rosii, si lui Cretu ii dai al doilea pentru un fault obisnuit de joc???? La faza ratarii lui Mitrita, singur cu portarul, a fost luat pe sus si faultat de acelasi mino sota, trebuia sa dea penalty!
Ca ești needucat se știe! Dar ca nu pricepi nimic, nu mă așteptam!! De unde provine banii de stadion/jucatori? - de la guvernul ungariei! Ei bine, de ce steaua nu are drept de promovare? Sunt bani tot de la guvern! Dar corvinul de ce nu? Guvernul României nu e tot guvern ca și al ungariei??
Craiova lui Rotaru castiga pe merit un meci in care Mitrita a fost la inaltime, pe departe cel mai bun fotbalist de pe teren. Sepsi a incercat din rasputeri sa transeze rezultatul in favoarea ei, insa doar heirupul nu a fost suficient, echipa maghiara acuzand din plin plecarea lui Stefanescu, singurul lor fotbalist cu glezna fina din sezoanele precedente. De remarcat eliminarea bizara si penibila a lui Cretu, in urma a doua cartonase galbene acordate unul mai usor decat celalalt. Oare ce-o fi fost in capul arbitrului, care s-a umplut de penibil in urma unei eliminari irelevante vizavi de aceasta partida, din cauza ca a survenit in ultimul minut al prelungirilor?!
...toti bucurestenii ofticosi scriu minciuni despre olteni ...nu vezi unul obiectiv ...
Aici, nu pot sa nu fiu de acord cu tine!
important e sa votezi cu cine vrea nea gigi ca sa ai 30k pe Ghencea din pix desi stadionul e jumate gol :))) meleoaneeee baaa!! BAHAHAH
Relax nea omu! Aici nu e pagina echipei tale! E pagina Științei! Cântă la altă masă!!
Jucător de ce?Când îl scoți în Europa, e 0(zero)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.