Alte știri din fotbal
Adrian Iencsi numește fotbalistul #1 de la Rapid: „E incredibil, cel mai bun!”
0
Deschidere de scor în Concordia - Chindia » GOL marcat dintr-un offside IMENS în singurul duel al zilei
0
Front comun în Superligă » Toate cluburile se alătură unei cauze importante: „Ne unim vocile pentru a transmite un mesaj clar”
0
Au pus gând rău liderului neînvins: „Cât să mai câștige și ei?” » Plus o promisiune: „Nimeni nu mai vorbește de bani!”
0
Știri din fotbal internațional
Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial din 2026 » HAOS de nedescris + Primele vedete care au ajuns
1
Marko Dugandzic, aproape de o destinație-surpriză la doar câteva zile după ce a devenit liber de contract
0
Feyenoord, la alt nivel » Tranzacție „de viitor” chiar înaintea partidei cu FCSB
0
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
Nu-i mai luati apararea lui Homei nu are ce sa vb el de respecta cand nu se prezinta la antrenamente,jucatorii astia sunt sub contract si au semnat cu mana lor,nu pot face ce vor ei si Ronaldo sta la Manchester chiar daca vrea sa plece, da nu poate Homei.Sa fie suspendat!!!!!!!!!!!!!
ba tu gandesti? Homei este un pusti dar care are de-a face cu vulpi batrane> Borcea, Puriu plus altii de prin lot. Tu ce te crizezi asa? Eu l-am urmarit jucand si mi se pare un fundas dreapta de perspectiva...nu stiu ce ai cu el, ca de celebrul blay nu te vad comentand nimic. Te rog sa gandesti inainte sa faci niste afirmatii.
DA ce vrei ma sa-ti faca??? auzi la 20 de ani el vrea respect la Dinamo!!!! ce ai facut tu pentru Dinamo mai mucosule!!! toti vreti titulari si daca vedeti ca nu va tin balamalele dati vina pe club.fotbalistii avortati din secolul 21 astia sunt ,cu mentalitate deasta. pai lui Lobby ,Danciu . Brattone ce trebuie sa le facem atunci? sa le sugem.......... ca sa-i respectam.
Este clar,ca buna ziua,il imprumuta si pe Sergiu,dupa toate probabilitatile,la Iasi!!!
Ar fi pacat ca Dinamo sa nu-l accepta in lotul largit pentru ca cred ca este un jucator de viitor, iar in campionatul trecut a facut jocuri bune la Iasi. Atunci cand se dau bani multi pe niste jucatori de care nici macar in ""fazele hazli"" nu ai auzit de ei, si dai drumul la jucatori care in campionatul nostru joaca bine, inseamna ca ceva nu este in regula acolo "SUS", si asta va spune unul care este dinamovist de 44 de ani.
hai la iasi, sergiu. avem nevoie de tine, si te apreciem mult.
vino draga SERGIU inapoi la IASI,aici esti iubit si apreciat,acolo nu te baga nimeni in seama! noi cei din dealul copoului te asteptam!!
Asa mai, renuntati la toti tinerii promitatori pt. niste maimutoi mercenari. DA COMISIONU', CAT E COMISIONU'?!?
bravo homei nu te mai du la antrnamente si fa tot posibilul sa vii la iasi unde esti foarte iubit de suporteti si f apreciat si de antrenor.vino si fa un sezon bun la iasi si sigur ai sa te duci la un club f mare .dupa mine stefan radu e minciuna pe langa tine.forta poli
nu e posibil chiar asa ne batem joc de toti jucatorii tineri de perspectiva , afara cu rednic si borcea nu o sa mai castigam un titlu multi ani de acum inainte , rednic aduce toti jucatorii de mana 2 unde ia el comision , rusine conducerii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.