Alte știri din fotbal
Fotografii istorice: Primul meci al României, la Istanbul, acum 112 ani » Victorie cu Imperiul Otoman, la 36 de ani după Războiul de Independență și călătorie legendară cu vaporul
0
Ratează Turcia - România, dar și un meci VITAL pentru lupta la titlu din Superliga!
0
„Au avut grijă să nu fie acolo!” » Bogdan Stelea „tună” despre portarii de la lot: „Fără dar și poate, trebuia să fie la națională”
0
Dorin Rotariu știe cum va trece România de Turcia: „Le lăsăm sabia lui Ștefan cel Mare, noi luăm calificarea la Mondiale!” + Detalii despre aventura de la FCSB: „Dezamăgitor”
1
Știri din fotbal internațional
Alvaro Arbeloa a bătut-o și pe Atletico: „Vă zic ce mi-a plăcut cel mai mult”
0
Mikel Arteta a primit două lovituri după ce Arsenal a pierdut prima finală a sezonului: „E o accidentare la gambă”
0
Scenariul în care Premier League ar trimite ȘAPTE echipe în Liga Campionilor! Cum e posibil
1
Antrenorul Giraldez vorbește despre accidentarea lui Ionuț Radu
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
16
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Războiul din Iran arată limitele puterii americane
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Două conducte descoperite de Libertatea pe plajele din Constanța se varsă ...
Libertatea
Ai citit statisticile ciorbare de pe locul SASE .Vai de capul vostru de saraci . Cand platiti datoria primariei Bucuresti teparilor ?
Vezi ca-ti inghuti lumba de oftica *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Transpira de invidie si ura rinistii ciorbari cand citesc statisticile . Pianistul ii tine la dieta de ciorba si tocanita de ani buni . Hahahaha hahahaha hahahaha hahahaha
Cred ca ar trebuii adaugat ca FCSB este unicul club din Romania "periat" de media si cu toata insistenta unei bune parti din redactiile de sport nu reusesc sa stranga nici macar jumatate din vechii suporteri ai echipei Steaua. Indiferent de palmares si de sprijinul masiv al redactiilor de sport acest club nu va avea niciodata suporteri, pentru ca oamenii simt ca acest club este un club al "sistemului". Defapt, patronandu-l, media ii face cel mai mult rau. La primul meci al lui CSA vor fi mai multi suporteri decat in tot campionatul acesta al FCSB. Si o spune cineva care nu sprijina acest club. Dar este deja gretos felul in care zi de zi tot ceea ce inseamna sport incepe cu FCSB si Becali in toata media. Pana si o prajitura care-ti place, daca mananci zi de zi si in cantitati colosale ajungi sa ti se aplece. Cam asta se intampla cu FCSB .
Doar simpla schimbare a denumirii echipei nu duce automat la modificarea palmaresului. Cand s-a schimbat denumirea din CCA in Steaua s-a pierdut palmaresul anterior ?
Am înțeles băi pupincuri$tii ciob@nului, fcsb e în continuare cea mai tare. Cît de mizerabili și *** puteți fi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Statisticile nu mint nicoodata - Steaua e domina fotbalul romanesc indiferent ca se numeste CSA sau FCSB.
Florin, cred ca e mai important sa tinem cont de statistica. Problema e daca e corect si nu cine a facut articolul. Daca statistica prezentata se verifica ce treaba are Manolache?
Liviu Manolache ești un stelist ticălos ***. Trofee cîștigate nu înseamnă DOAR campionate și la trofee sunt multe echipe peste FCSB , MAI ALEA Dinamo și Rapid. De asta era mai bine ca steluța comunistă în cinci colțuri să se fi desființat IMEDIAT după Revoluție... ca să nu mai existe atîtea discuții și artificii și scandal pentru NIMIK . Steaua desființarea. "Steaua ,club de HOȚI ; Să ne pupe'*** pe toți".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.