Alte știri din fotbal
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
0
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Mihai Stoica și-a lăudat rivalul din Superliga: „E arta lui”
0
Bogdan Andone s-a apropiat la un punct de podium și a jubilat la interviu: „Ireproșabil”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
...denumire corecta a surogatului, asa cum jucatori emblematici actuali ( Pintilii, Tamas) si legendari (Tudorel Stoica, Balint, Bumbescu,Boloni, Puscas & Co) este : S.C.F.C.s.B.S.R.LMOGOSOAIADOMNESTIBERCENIVOLUNTARI si ce-o mai vrea STAPANU' GIGI...sugestii : SAPOCA, ALEXANDRU OBREGIA, VOILA...din pacate nici postacii nu mai sunt credibili si nici macar postariile lor (aceleasi clisee), totul este previzibil...Adevarul este unul singur, anume acela ca la gruparea mai sus mentionata, exista un patron puscarias si un director sportiv in aceeasi situatie... puscarias, caz unic in istoria sportului. Respect adevaratilor stelisti!
Moderatorii se distreaza ***, tibilache33 :))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bineinteles ca n-are; e candidatul perfect *** :)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
@ steaua.fara.nume, sa inteleg ca nu ai nici macar o farama de creier?
dinamo nici de Peteleu nu ara bani si are "oferta" pt Aganovici . Hahahahahaha hahahahaha
axinte iti place ce poza am ? =))))))))))))))))))))))))
BAI MODERATOR *** ....EU AM DAT COPY PASTE DE LA *** ASTA UNDE SCRIE DE PLAIURI MIORITCE .....SI MI-AI STERS COMENTARIUL .....***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru serviciile atacantului de 28 de ani s-a interesat și Dinamo, care însă îi oferă un salariu mai mic decât cel pe care e dispusă Steaua să-l dea. Normal: Negoita e falit.
FCSB ....SINGURA ECHIPA MARE DIN ESTUL EUROPEI =)))))))))))))))))))))) care au in palmares jumatate de campionat o cupa de plastic ...si o cupa a romaniei =))))))))))))))))))))))))))))))))))) ... IN REST JOACA SI SE ANTRENEAZA PE UNDE APUCA =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.