Alte știri din fotbal
Prinde contur » Cel mai nou stadion din România, aproape de inaugurare
0
Cazul Keita se judecă din nou astăzi » Noutăți de la Tribunal și ce urmează pentru rapidist
0
LPF a explicat numeroasele modificări din programul primei etape din play-off și play-out: „Ei ne-au rugat”
0
A semnat astăzi cu U Cluj: „Unul dintre «pistoane»”
0
Știri din fotbal internațional
Un anunț surprinzător a venit de la Casa Albă: „Donald Trump m-a asigurat că Iran este binevenit la Mondial!”
0
Transmisia partidelor din Champions League a fost întreruptă! » Rachetele lansate de Iran au declanșat alarma în studio
0
Real Madrid - Manchester City » Kylian Mbappe, marele absent al celui mai important meci al serii în Liga Campionilor
0
Căpitanul Romero a decis schimbarea lui Kinsky: „În ce hal a ajuns clubul!” » Foștii portari îl atacă pe Igor Tudor
0
Lifestyle
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
0
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Celulele adormite ale Iranului, gata de activare. Cum funcționează rețelele ...
Adevărul
Cine dă all-in pentru titlu? Avantajele și dezavantajele echipelor din ...
GSP SPECIAL
ULTIMA ORĂ: Escaladare majoră: Israel și Iran în pragul unui război total
Libertatea
Adica pe banii pe care vroia Copos sa-i plateasca. Eventual cum a platit Corvinului pentru Lobont.
Le zici adanc bibicule, te-ai strofocat mult?
Siman isi foloseste capul doar ca sprijin pentru urechi.Pana acum totul era in regula, Iancu si LPF erau de vina acum ail acuza pe utecist. Daca vrei sa vezi vinovatul Simane uita-te , pur si simplu , in oglinda.Cand te plimbai cu iahtul si faceati biznis era bine.Iancu ti-a facut o propunere corecta , ai preferzt fente din buric si alte matrapazlacuri.Al de sus nu bate cu bata, pr.ostia se plateste.
hopa ..au inceput sa se certe intre ei ..hmmm
simane, daca le dadeai drumul la timp nu era nicio problema cu legitimarea!!!
si una si alta ,ca asa am fost considerat ...la prima vedere
bai asdc ai scris si tu doua cuvinte si le-ai gresit pe amandoua... ori esti analfabet, ori chior...
nou coment
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.