Alte știri din fotbal
FC Argeș - CFR Cluj, cu Istvan Kovacs la centru » Echipe probabile + titularul de etapa trecută e OUT pentru tot restul sezonului
3
Faza care l-a scos din minți pe Adrian Mihalcea: penalty și eliminare în Oțelul - UTA
1
Ambele galerii au protestat la Oțelul - UTA: care a fost motivul
0
Schimbare! România trimite și a doua echipă de fotbal feminin în competițiile europene!
1
Știri din fotbal internațional
A fost 20 de ani la Real Madrid și a dat de pământ cu Vinicius: „Nu are creier! Ce note avea la școală?”
0
Antrenorul Borussiei Dortmund: „De aceea îi țin pumnii marii rivale”
0
A semnat cu Chelsea până în 2033: „Vreau să devin o legendă”
1
Michael Olise, șahistul care i-a dat mat regelui Ligii Campionilor: „Domnul Nonșalanță are IQ 127 și e noul Arjen Robben!”
0
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ilie Bolojan poate rămâne prim-ministru fără PSD. Ce se întâmplă dacă ...
Libertatea
Cât costă independența energetică pentru o casă de 100 mp în România
Adevărul
Trofeul Antrenorul Anului, cel mai relevant premiu de profil din presa ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
relax ... cevahaios.com
Lasa ca o sa i-l trimita Memuita celalalt "i" de la Poarta Alba. :))
Lasa ca au ras ovinele de rapidisti. :)) Ei il aveau pe Analfabetus Reghecampfus si nici nu stiau. :))
Nu fi fraier, poti face sex oriunde doresti. Asa ai aparut tu.
omul e manelist..ce pretentii aveti de la el?
Stii vorba aia, cine se aseamana se aduna. Seful lor este un manelist de cea mai joasa speta, ei cum puteau sa fie? Bineinteles niste manelisti analfabeti.
@pepeman Cum adica "politica a ziarului", sa nu respecti regulile lui Sextil Puscariu si sa nu scrii romaneste? De ce? Pentru ca asa a stabilit dl. Ioanitoaia? Daca toata Romania e membru NATO, eu pot sa nu fiu? Daca lumea face sex in casa, eu pot sa fac acelasi lucru pe strada?
Isi petrece timpul liber cu Prodanca, ce sa'i ceri! :p
ce s-au udat crapidistii :)))) .tare si gsp cum baga in aceeasi oala o fraza scrisa pe feisbuca cu un banner pregatit cu niste multe zile inainte la care a lucrat toata galeria de cimpanzei cu creier neted .bai rapidisti,echipa se desfiinteaza si voi sunteti fericiti ca ati descoperit gramatica si va jucati de-a neanalfabetii pe net?
una e sa scrii mandri cu 2 de i , care fonetic vorbind e o subtilitate a limbii romane , cei care au 8 clase inteleg despre ce vorbesc , si cu totul alta mancare de peste sa conjuge verbul "a fi" 3000 de oameni la fel de bine ca si primarul lui de aceasi etnie Vanghelie .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.